problemy zdrowotne

Dyskusje na różne tematy

Re: problemy zdrowotne

Postautor: answer » 16 września 2020, 06:32 - śr

Ja Wam powiem, że u mnie to ciągle jakieś stłuczenia, albo problemy z kośćmi. Już nie wiem, co mam robić. W zasadzie to tutaj, na tej stronie www przeczytałam, gdzie mogę tanio rezonans zrobić i w razie czego jestem pewna, że sprawdzę dokładnie, co się dzieje, ale już mnie denerwują te moje kruche kości. Jeśli nie uda mi się leczyć, to ja już nie wiem, co zrobię.
answer

Postautor: ira23 » 19 września 2020, 19:16 - sob

W moim przypadku nie byłoby źle gdyby nie ból zęba, który jest już nie do wytrzymania. Do tej pory broniłem się przed wizytą w klinice dentystycznej Warszawa ale chyba najwyższy czas zebrać się na odwagę i pójść.
ira23

Postautor: rybcia » 21 września 2020, 10:27 - pn

Gdybyście szukali dobrej apteki to DOZ ma naprawdę świetne oferty. Na dodatek nie było u nich nigdy żadnych problemów z realizacją e-recepty. Jestem zadowolona.
rybcia

Postautor: kitkaja » 21 września 2020, 19:31 - pn

Jak masz problemy zdrowotne to przyczyn może być wiele ale zazwyczaj jest to zła dieta oraz brak ruchu. Często jest to wypadkowa braku witamin i kwasów omega które są bardzo ważne a zawarte są głównie w olejach słonecznikowych i rzepakowych. Jak ktoś chce wiedzieć który olej rzepakowy czy słonecznikowy jest lepszy to wystarczy poszukać w sieci. Najważniejsze to dbać o właściwy poziom witamin i kwasów a zdrowie od razu się polepszy.
kitkaja

Postautor: Baudrillard724 » 23 września 2020, 15:36 - śr

Problemy zdrowotne się zdarzają, to normalne Ważne, żeby wiedzieć, jak sobie pomóc w razie czego. Weźmy tak tylko dla przykładu ból nerek. Myślę, że niejedna osoba na tym forum spotkała się z tym problemem. Co więcej, sam jeszcze nie tak dawno temu nie zdawałem sobie sprawy, że może być aż tyle różnych zakażeń układu moczowego. Mój stan wiedzy zmieniła lektura tego https://www.dbajonerki.pl/schorzenia-nerek/najczestsze-problemy-z-ukladem-moczowym artykułu. Wam też polecam sprawdzić, bo jest co poczytać o naszym zdrowiu!
Baudrillard724

Postautor: Moska90 » 25 września 2020, 20:47 - pt

Powinniście raczej skupiać się na szukaniu przyczyn, a nie tylko na redukowaniu skutków. Jak dla mnie, bardzo istotne będzie to, byście dobrze zastanowili się nad odpowiednim przeciwdziałaniem. Przecież jeśli wiecie, co na zaparcia u noworodka zadziała najlepiej, to będziecie w stanie o wiele skuteczniej mu pomóc. Warto mieć to na uwadze już teraz.
Moska90

Postautor: ZosiaSamosia » 25 września 2020, 23:49 - pt

U mnie problem pojawił się z gardłem i nosem. Chyba ścieka mi coś po tylnej ściance, ale nie wiem. Na wizytę do laryngologa muszę czekać parę miesięcy, a te objawy nie dają mi żyć ! Nie wiem czy nie zapisać się prywatnie w tej klinice > https://optimum.pl/glowa-i-szyja/konsul ... ryngologia ? Przyznam szczerze, że wybrałam ich ze względu na dogodną lokalizację. Ale jacy są tamtejsi specjaliści ?
ZosiaSamosia

Postautor: alicjakruk21 » 29 września 2020, 11:14 - wt

bardzo wstydliwym problemem u kobiet są upławy, które bardzo często są powodem wstydu i dyskomfortu. Na szczęście na rynku istnieje bardzo bezpieczny i skuteczny lek na upławy , który w bardzo szybkim czasie pomoże rozwiązać problem. Ma bardzo fajny skład, szybko działa no i cena też jest naprawdę dobra. Jeśli macie taki problem, albo ktoś z bliskich kobiet to rozmawiajcie o tym :)
alicjakruk21

Postautor: jedrzej » 29 września 2020, 19:15 - wt

Warto się badać co jakiś czas.
jedrzej

Postautor: gorski » 11 października 2020, 23:15 - ndz

.......................
gorski

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne