problemy zdrowotne

Dyskusje na różne tematy

Re: problemy zdrowotne

Postautor: ziaja03 » 23 listopada 2019, 18:21 - sob

Jeśli masz problem jak rana na wardze to musisz zacząć to leczyć bo jest to najprawdopodobniej wynik zapalenia. Jeśli pozostawisz to samemu sobie to będzie tylko gorzej. Odwiedź jak najszybciej lekarza pierwszego kontaktu i poproś o skierowanie do specjalisty lub poszukaj pomocy w najbliższej aptece kupując lek bez recepty.
ziaja03

Postautor: wallisa » 27 listopada 2019, 11:30 - śr

Jedynym sposobem na uniknięcie problemów zdrowotnych jest odpowiednia profilaktyka. Ja się często badam i pilnuje też moich rodziców żeby to robili. Wykupiłam im nawet pakiety badań odpowiednich dla ich wieku https://www.drogadozdrowia.diag.pl/pakiety-badan a dzięki bonom rabatowym zrobią je za pół ceny
wallisa

Postautor: Edyta6 » 01 grudnia 2019, 17:59 - ndz

Moja babcia boryka sie niestety z wieloma problemami zdrowotnymi- jednak jest obecnie pod dobrą opieką i to całodobową w domu seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu/ gdzie rzeczywiscie stan jej zdrowia polepsza sie. Nic dziwnego skoro ma przy sobie wielu wykwalifikowanych lekarzy i rehabilitantow. Dostaje rowniez dobre i zbilansowane posilki - takie jak w domu a nawet lepsze moim zdaniem. No i widze ze jest z nia lepiej.
Edyta6

Postautor: lenta » 11 grudnia 2019, 09:53 - śr

wallisa pisze:Jedynym sposobem na uniknięcie problemów zdrowotnych jest odpowiednia profilaktyka.

Musze się z Tobą zgodzić bo sama się o tym przekonałam, wiem jak ważna jest cytologia bo tylko dlatego że ją zrobiłam wcześniej ginekolog mógł mi zaproponować żel papilocare który usuwa wirusa hpv i zmiany które wywołał zamiast inwazyjnej konizacji którą się wykonuje kiedy zmiany są już większe
lenta

Postautor: Rusałka » 13 grudnia 2019, 14:01 - pt

Jeżeli macie problemy zdrowotne wynikające z kontuzji lub np przewlekłej choroby zwyrodnieniowej stawów to rozważcie zakup profesjonalnego aparatu do magnetoterapii. Magnetoterapia pomaga w leczeniu dolegliwości bólowych, zmniejsza obrzęki a także przyspiesza regenerację uszkodzonych tkanek. Urządzenie to jest proste w obsłudze i można go bezpiecznie używać w domu. Na stronie hurtowni medycznej Bardomed znajdziecie więcej informacji o magnetoterapii oraz aparatach do jej wykonywania.
Rusałka

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne