Prawnik czy adwokat

Dyskusje na różne tematy

Re: Prawnik czy adwokat

Postautor: Kasia36 » 20 marca 2021, 14:28 - sob

Możesz pozbyć się problemu nieuczciwości banków i walki o odzyskanie swoich pieniędzy w prosty sposób. Jedyne co musisz zrobić to znalezienie dobrej kancelarii dla Frankowiczów. Dzięki temu będziesz mógł spać spokojnie, a prawnicy z dużym doświadczeniem zajmą się Twoją sprawą. Jeżeli chodzi o koszty postępowania sądowego, również je może ponieść nieuczciwy bank.
Kasia36

Postautor: gorski » 31 marca 2021, 21:31 - śr

Niejednokrotnie nie przyda nam się ani jeden, ani drugi. Tutaj https://insito-odszkodowania.uk/wypadki ... -medyczne/ macie ciekawe porady prawne, z których można bezpłatne skorzystać. Jest tam między innymi wiele cennych i praktycznych informacji na temat błędów i zaniedbań medycznych. Poza tym na stronie znajdziecie również inne artykuły.
gorski

Postautor: kitkaja » 04 maja 2021, 10:25 - wt

Nie wiem jaki jest problem ale tak czy siak najszybciej i najtaniej poradę dostaniesz tutaj ekancelaria.tv i to bez wychodzenia z domu. Wszystko załatwisz online i na pewno dostaniesz odpowiedź na swoje pytania. Jak trzeba to przygotują nawet odpowiednie pismo.
kitkaja

Postautor: rossen » 05 maja 2021, 08:23 - śr

Kiedyś to miało znaczenie, ale dziś wydaje mi się, że to już bez problemu nawet radca prawny może np.: rozwody ogarniać. Wiem, że kiedyś on nie mógł przed sądem klientów reprezentować, a dziś to każdy z nich może i jedyne, co się różni, to to, że zazwyczaj adwokat, z racji największej liczby lat poświęconej studiowaniu, ma największą wiedzę. No, ale też nie zawsze ;) .
rossen

Postautor: sosztawski » 05 maja 2021, 10:34 - śr

No każdy adwokat jest prawnikiem, ale nie każdy prawnik jest adwokatem.
sosztawski

Postautor: whiterose » 15 maja 2021, 19:44 - sob

A czy kojarzycie może kancelarię eurolege ? Pytam, ponieważ szukam specjalistów, którzy doskonale znają się na prawie finansowym. Nie chce podawać za dużo szczegółów, ale jest mi potrzebna pomoc prawna w oddłużaniu. W sieci szukałam kogoś odpowiedniego i wypadło na nich. Ponoć mają ogromną wiedzę oraz doświadczenie.
whiterose

Postautor: TKolakowicz » 16 maja 2021, 12:00 - ndz

Najlepiej iść do adwokata. On na pewno ma większe pole manewru :)
TKolakowicz

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne