Prawnik czy adwokat

Dyskusje na różne tematy

Re: Prawnik czy adwokat

Postautor: marta » 27 grudnia 2020, 15:54 - ndz

To prawda ale jak się zgłaszasz do takiej kancelarii jak ta w Szczecinie adwokata Łukasza Węgłowskiego to tam są prawnicy którzy się specjalizują w różnych dziecinach prawa i na pewno każdą sprawę poprowadzą rzetelnie
marta

Postautor: wawka » 18 stycznia 2021, 12:54 - pn

Najlepiej skorzystać z uslug sprawdzonej i doświadczonej kancelarii. Ja obecnie interesuję się temat kredytu we frankach, bo moja bliska osoba ma problem ze spłatą takowego kredytu. Póki co znalazłam porównywarka kancelarii frankowych Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć dobrych specjalistów, którzy pomogą wygrać tę walkę.
wawka

Postautor: radio94 » 27 stycznia 2021, 22:46 - śr

Pamiętajcie, że musicie mieć do czynienia z profesjonalistą. No to podsyłam was do Kancelarii Sobczak Maciejewska Zając. Poczytaj sobie na stronie internetowej na czym polegają takie usługi, czy wykonają wstępną wycenę, ewentualnie zadzwoń i zapytaj kiedy mogą się z wami spotkać. Trzymam kciuki za pozytywne rozwiązanie sprawy.
radio94

Postautor: studentna6 » 28 stycznia 2021, 00:39 - czw

Muszę napisać, że teraz z tymi nieruchomościami to kiepski temat. Mam mieszkanie pod wynajem i najemca nie płaci mi za wynajem, gdyż powiedział mi, iż został zwolniony przez swojego pracodawce, ponieważ pandemia i cięcia wakatów w firmie.. Nie wiem czy to prawda ale mamy umowę podpisaną dot. wynajmu. I właśnie, jak to teraz wygląda pod kątem umowy najmu lokalu, czy może teraz z niej zrezygnować, powołując się na pandemię? I do odpowiedzi na to pytanie, będę również korzystać z adwokata.
studentna6

Postautor: janinka8 » 08 lutego 2021, 22:29 - pn

ja głównie korzystałam z usług http://amklegal.pl/kancelaria-prawna-pr ... gliwicach/ i jestem mega zadowolona z jakości i solidnej oraz konkretnej ceny , bardzo mi pomogli podczas zakładania firmy
janinka8

Postautor: Bistowski » 10 lutego 2021, 13:35 - śr

No każdy adwokat jest prawnikiem, ale nie każdy prawnik jest adwokatem. Taka prosta sprawa.
Bistowski

Postautor: radzik » 18 lutego 2021, 16:39 - czw

Właściwie to już nie ma znaczenia. Ja wiem, że zarówno adwokat, jak i prawnik dziś może reprezentować nas w sądzie, a to była jedyna różnica między nimi. Choć nie jedyna, bo adwokat ma większy staż nauki. Sama wybierałbym najlepszych. W Płocku to Pan Kamil Flatow https://plock-adwokat.pl/ . Można mu powierzyć sprawy z wielu zakresów.
radzik

Postautor: buntowniczka90 » 22 lutego 2021, 12:34 - pn

Wszystko zależy... Najważniejsze jest to, aby trafić na dobrego prawnika... A jak chodzi o prawo spadkowe, to tutaj na pewno sprawdzi się Kancelaria Adwokacka Fidura Świetlicki Witkiewicz https://www.bialystok-adwokaci.eu/sprawa-spadkowa.html , która ma ogromną wiedzę oraz doświadczenie w tym zakresie.
buntowniczka90

Postautor: Witkarrek » 22 lutego 2021, 20:41 - pn

Ważne, żeby ten ktoś miał doświadczenie w sprawie, która was interesuje, także można poszukać pomocy prawnej w internecie. Są i specjalistyczne portale oferujące praktyczną wiedzę prawną. Ja tak akurat znalazłam na stronie https://www.portalzp.pl/nowe-pzp-2021-226 nowe przepisy dotyczące prawa zamówień publicznych, jeżeli startujecie w przetargach, albo sami je organizujecie to taka wiedza na pewno wam się przyda.
Witkarrek

Postautor: wawka » 01 marca 2021, 09:48 - pn

To naprawdę kwestia indywidualna, a ostateczna decyzja i tak leży po waszej stronie. Sporo też zależy od tego, o jaką sprawę chodzi? Przy sprawie karnym z pewnością warto zgłosić się do Adwokat Wiktoria Domaradzka Sama miałam okazję korzystać z pomocy tej pani adwokat i uważam, ze spisała się na medal.
wawka

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne