Studia informatyczne

Dyskusje na różne tematy

Re: Studia informatyczne

Postautor: Moska90 » 25 października 2021, 10:41 - pn

Tak, przy czym pozostaje jeszcze kwestia rekrutacji i odpowiedneigo podejścia do tematu pracy. Wiem, że wielu rekruterów dzisiaj korzysta z takich systemów jak na przykład te opisane w https://www.elevatosoftware.com/ dzięki czemu o wiele lepiej są w stanie określić, czy będziecie dobrze wpisywali się w potrzeby danej firmy. Pamiętajcie o tym przy staraniu się o daną posadę.
Moska90

Postautor: Strelka » 25 lutego 2022, 09:20 - pt

Takie właśnie kierunki praktycznie zapewniają znalezienie pracy. Dobrze jest wybierać coś co się przyda i na co jest popyt. Jeżeli chodzi o samą pracę to opcji jest sporo, także i na pracę za granicą. Mój cel obecnie to Francja - praca z FACHPRACY, jak wyjdzie nie wiem, no ale spróbować przecież można.
Strelka

Postautor: tolka » 14 czerwca 2022, 15:42 - wt

Myślę, że studia informatyczne na pewno należą do ciekawych, ale też trzeba mieć odpowiednie umiejętności do kształcenia się w tym kierunku. Nie każdy je posiada lub w ogóle chce się w tym kierunku uczyć. Jeśli ktoś chcialby kształcić się w innej dziedzinie to warto
przemyśleć sobie architekturę https://wseiz.pl/uczelnia/wydzial-archi ... i-stopnia/ . Ta uczelnia ma bardzo wysoki poziom
tolka

Postautor: kitkaja » 16 czerwca 2022, 17:22 - czw

Ja wolę skorzystać z z oferty tego uniwersytetu studiuj.uek.krakow.pl bo informatyka to nie moja bajka. Wolę ekonomię a ten uniwersytet daje mi wiele możliwości studiowania. Nie tylko mam przyszłościowy zawód ale studiuję w pięknym mieście Krakowie. Na pewno i ty znajdziesz coś dla siebie.
kitkaja

Postautor: rossen » 04 lipca 2022, 11:49 - pn

No właśnie ja też o tym myślałam, ale zostanie przedstawicielem firmy vectra eu jest dobrym pomysłem na to, jak zarobić, bo to jest coś, co może fajnie wejść i będzie dla mnie sposobem nie tylko na zarobek, ale i na spędzenie czasu tak, jak lubię. No i dlatego ta praca jest dla mnie.
rossen

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne