Nauka angielskiego - Jak uczyć się słówek?

Dyskusje na różne tematy

Nauka angielskiego - Jak uczyć się słówek?

Postautor: mikolajseo » 30 czerwca 2017, 13:41 - pt

Nauka języka angielskiego to nie tylko gramatyka. Aby dobrze komunikować się z innymi za granicą, musimy mieć pewien zasób słownictwa. Jak się do tego zabrać? Opisuję to w poniższym poradniku, zachęcam do oceny :)
youtube.com/watch?v=oEn-hSeFrjk&t
mikolajseo

Re: Nauka angielskiego - Jak uczyć się słówek?

Postautor: Magelan60 » 03 października 2017, 08:18 - wt

Macie jakieś ulubione blogi parentingowe? Ja ostatnio trafiłem na tkai artykuł http://ilublin.info/artykul/squla-edukacja-na/241911 - bardzo ciekawy i przydatny tekst
Magelan60

Postautor: Pontyfikalny958 » 03 października 2017, 10:05 - wt

Fiszki są świetnym sposobem jeśli masz z tym problem :).
Pontyfikalny958

Postautor: onaion » 14 listopada 2018, 13:35 - śr

Moim zdaniem najlepiej uczyć się wszystkiego jednocześnie, a nie słówek osobno, gramatyki osobno itp. Najlepsze efekty według mnie przynosi udział w kursach językowych . Bardzo dobrą ofertę pod tym względem ma szkoła językowa SPEAK UP, z której ofertą możecie się zapoznać na stronie https://www.speak-up.pl/angielski-dla-doroslych. Polecam, bo maja oni wieloletnie doświadczenie w nauczaniu angielskiego i wypracowane bardzo skuteczne metody takiego nauczania :)
onaion

Postautor: Aligator » 22 listopada 2018, 14:57 - czw

Angielski jest na dzień dzisiejszy właściwie podstawą, jeśli liczy ktoś na ponadprzeciętne zarobki. Warto jest już teraz wziąć pod uwagę przede wszystkim przyszłość swoich dzieci, które śmiało mogą rozpocząć naukę języka obecnego już w wieku kilku lat. Jak dla mnie warto dziecko zapisać do jakiegoś lepszego przedszkola, które pozwalałoby maluchom na uczestnictwo w dodatkowych zajęciach, związanych właśnie z językiem obcym. Niejedno prywatne przedszkole Kraków oferuje dzieciom naukę różnych rzeczy poprzez zabawę - dobrze jest to według mnie wykorzystać.

;)
Aligator

Postautor: Małoząb » 19 grudnia 2018, 15:41 - śr

To prawda, zwłaszcza przedszkola prywatne oferują tego rodzaju zajęcia.
Małoząb

Postautor: Madziulek321 » 19 grudnia 2018, 16:48 - śr

Nie tylko, w przedszkolach państwowych również jest angielski na bardzo dobrym poziomie. Chociaż nie ukrywam, że to właśnie wysoki poziom lekcji angielskiego skłonił nas, by wybrać dla syna to krakowskie niepubliczne przedszkole. Mam nadzieję, że będzie mu tam dobrze.
Madziulek321

Postautor: wosta » 27 grudnia 2018, 13:42 - czw

zgadzam się z aligatorem. Przedszkole to bardzo dobry moment by rozpocząc przygodę z nauka jezyka obcego. Moja córka też chodzi obecnie juz 3 rok do prywatnej placówki Te Vizja na Wawrze i tu zajęcia z Baby English odbywaja się codziennie. Sama jestem zaskoczona tym jak tak nauka jest efektywna ale ciocie prowadzące na pewno mają na to swoje sposoby i wiedzą jak zachęcić dzieci do aktywnego udziału w takich zajęciach. I efekty widać :)
wosta

Postautor: Roarrra » 16 stycznia 2019, 21:48 - śr

Warto dużo słuchać muzyki po angielsku i też oczywiście oglądać firmy z napisami. To jest jedna z przyjemniejszych form nauki:D Jeżeli chodzi o skuteczność to szkoła jezykowa będzie miała jedną z lepszych. Opcja od https://angloville.pl to szkolenia zarówno w Polsce jak i poza jej granicami dla Polaków chcących szybko nauczyć się angielskiego. Proponują dla dorosłych zajęcia w formie 1 na 1 lub 2 na 1 z native speakers.
Roarrra

Postautor: Biała15 » 20 stycznia 2019, 19:30 - ndz

Jeżeli chcesz uczyć się słówek to polecam Ci się zainteresować ofertą jaką znajdziesz tutaj http://taniaksiazka.pl/seria/my-matura-success Jest tu bardzo duzo pomocy z języka angielskiego, na pewno uda Ci sie znaleźć idealną literaturę.
Biała15

Następna

Wróć do Rozmowy ogólne