Włosy wypadają - co robić?

Dyskusje na różne tematy

Re: Włosy wypadają - co robić?

Postautor: windofchange » 02 października 2017, 19:12 - pn

Przyczyny wypadania włosów mogą być różne u mnie była to zła dieta. W tamtym czasie bardzo dużo pomógł mi Vitapil. Włosów zrobiło się znacznie więcej i co najważniejsze przestały wypadać. Dodatkowo wyrosło mi sporo baby hair. http://www.vitapil.pl/Tajemnice-wlosow/ ... nie-wlosow
windofchange

Postautor: Prostoduszny212 » 03 października 2017, 11:43 - wt

Zgolić się na łyso i olać ten błahy problem...
Prostoduszny212

Postautor: misi3k » 13 października 2017, 14:25 - pt

jeśli wypadają Ci włosy podczas czesania to powinnaś kupić sobie jedną z tych szczotek: http://myslowianki.pl/top-5-najlepsze-s ... w-ranking/
misi3k

Postautor: Vinop » 16 października 2017, 08:35 - pn

Według mnie na wypadające włosy powinnaś wypróbować leku http://www.biotebal.pl/produkty-biotebal Często przyczyną wpadania włosów może być ich złe traktowanie. Nie chodzi tu jedynie o używanie środków kosmetycznych bez rozsądku, ale także o zbyt mocne napinanie włosów, poprzez niektóre fryzury czy wystawianie skóry głowy i włosów na działanie silnych promieni słonecznych lub gorącego działania suszarki, prostownicy i lokówki. Szkodliwe czynniki zewnętrzne uszkadzają jednak tylko "łodygę" włosa, część powyżej powierzchni skóry, a nie sam mieszek włosowy.
Vinop

Postautor: zatorowa » 16 października 2017, 08:41 - pn

Przede wszystkim - włosy na zimę zawsze wypadają. Mi urosło mnóstwo nowych i wyglądam trochę dziwnie. :D Polecam picie pokrzywy i zmianę szampony na ziołowy, bez ulepszaczy.
zatorowa

Postautor: wiktoria » 25 października 2017, 11:00 - śr

Niestety w okresie jesienno-zimowym my kobiety mamy przechlapane. Również u siebie zauważyłam nadmierne wypadanie włosów i też do końca nie wiem, co powinnam stosować. W aptekach jest teraz tyle tych sumplemetów, a wiele z nich ma inny skład. Sama nie wiem co wybrać.
wiktoria

Postautor: sontak » 25 października 2017, 13:10 - śr

Moim zdaniem najlepiej się udać do lekarza lub wypróbować specyfik o nazwie Loxon.

Postautor: CzarnaKlaudia » 26 października 2017, 13:03 - czw

Sprobuj w takim razie plastrów dermastic. One mi bardzo pomogły, kiedy włosy zaczęły mi wypadać. Wzmocniły je i sprawily, że zaczęły mi odrastać nowe baby hair.
CzarnaKlaudia

Postautor: marina31858 » 27 października 2017, 09:21 - pt

Jeśli mowa o facecie to się temu poddać - serio szkoda czasu i energii na jakiekolwiek działania, kwestia testosteronu itd i nic z tym nie zrobimy...
marina31858

Postautor: Edyta6 » 02 listopada 2017, 23:40 - czw

W okresie dojrzewania strasznie zaczęły mi wypadać włosy - dosłownie garściami. Na poczatku brałam ziółka z apteki stacjonarnej i wcierki z jantar ale nic to nie dawało. Dopiero jak zaczęłam brać biotynę oraz takie ampułki na porost i wzmocnienie włosów to coś ruszyło w dobrym kierunku. Wszystko znalazłam w tej internetowej aptece https://eapteka.pl/kategorie/wypadanie-wlosow i kupiłam już hurtem pare preparatów. Stosuję je już jakieś 3 miesiące i widzę znaczną poprawę.
Edyta6

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne