Wakacje 2017

Dyskusje na różne tematy

Re: Wakacje 2017

Postautor: Greysowa » 24 lipca 2019, 15:48 - śr

A może jakaś egzotyka? Teraz bardzo popularne są wakacje na Bali, ja zastanawiam się właśnie czy tam nie pojechać:)
Greysowa

Postautor: saper » 24 lipca 2019, 23:28 - śr

Przyznam że nie byłam za granicą na wakacjach , ale za to zwiedzam Polskę bo mi się bardzo podobają miasta w naszym kraju :) W tym roku będę zwiedzać Podkarpacie najpierw Łańcut, Rzeszów. Zatrzymamy się w hotelu Imperium w Rzeszowie jest tam bardzo elegancko a co najważniejsze nie jest drogo i mają przepyszne jedzenie . Później wyruszymy dalej ale jeszcze nie wiem gdzie...
saper

Postautor: EmmiliaF » 17 listopada 2019, 17:59 - ndz

Jak widać opcji jest bardzo dużo, granice są otwarte, można lecieć gdzie tylko wam się podoba. Oczywiście wakacje w Polsce to też bardzo fajna sprawa. Ja to jednak preferuje zagraniczne wycieczki, szczególnie, że wcale drogo podróżowanie za granicę nie kosztuje. Najważniejszą kwestią jest znalezienie biletu na samolot w dobrej cenie, z czym nie będzie problemu jeżeli macie już jakieś doświadczenie w tym. Także takie miejsca jak http://esky.pl/lotniska/ap/gdn/gdansk-rebiechowo mogą okazać się pomocne. Korzystajcie z wyszukiwarek biletów, noclegów, sporo wam to ułatwi.
EmmiliaF

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne