Wstydliwa pamiątka z wakacji

Dyskusje na różne tematy

Wstydliwa pamiątka z wakacji

Postautor: Euryka » 31 maja 2017, 02:49 - śr

Zrobiłam chyba największą głupotę życia.... Zerwał ze mną chłopak i poszłam w tango, raczej nie byłam zbytnio powściągliwa seksualnie, raczej dobrze się bawiłam... Do czasu aż nie zaczęły przytrafiać mi się różne infekcje o nieznanej przyczynie.Wiem że nie brzmi to najlepiej i mało odpowiedzialnie :( Od słowa do słowa z koleżanką, coś przebąknęła o chorobie wenerycznej. No tak, jest taka opcja. I tu pytanie, czy badania weneryczne przez internet ktos robił? Bo znalazłam stronę zdrowegeny.pl gdzie można zrobić badania na choroby weneryczne. Zamawia się zestaw pobraniowy robi test i odsyła kurierem do badania. Sama nie wiem co robić.. Wstyd mi teraz iść do lekarza ale może ktoś robił lub miał do czynienia i powie coś o ich wiarygodności? Opinie w internecie są okej, ale wolałabym mieć pewność.
Euryka

Re: Wstydliwa pamiątka z wakacji

Postautor: marzanna » 15 czerwca 2017, 12:57 - czw

Proponuję wycieczkę do ginekologa,bez obaw,dla niego to chleb powszedni a dla ciebie może się to skończyć źle,nieleczone choroby weneryczne to dopiero kłopot.
marzanna

Re: Wstydliwa pamiątka z wakacji

Postautor: wawka » 25 kwietnia 2018, 10:55 - śr

Bardzo możliwe. Myślę, że nie powinnaś tak długo zwlekać z tymi objawami i koniecznie powinnaś wybrać się do ginekologa, który zaleci Ci odpowiednie leczenie. Ze swojej strony mogę również Ci polecić portal, na którym znajdziesz wiele porad związanych z upławami. Na przykład tutaj http://uplawy.pl/kandydoza-drozdzyca-po ... cy-pochwy/ przeczytasz dokładnie, jak wygląda grzybica pochwy, poznasz jej przyczyny, a także bardzo ważne sposoby leczenia. Sama często czytam artykuły oraz porady zamieszane na tej stronie, mam nadzieję, że Ciebie również zainteresują.
wawka

Wróć do Rozmowy ogólne