Jakie szambo wybrać?

Dyskusje na różne tematy

Re: Jakie szambo wybrać?

Postautor: Anitka33 » 02 listopada 2018, 13:31 - pt

Wybór odpowiedniego szamba jakby nie było jest bardzo istotny. Wiadomo, że awaria tego systemu raczej nie byłaby dla nikogo przyjemna :) Dlatego bardzo rozważnie trzeba zarówno dokonać wyboru firmy sprzedającej i montującej szambo (polecam np. te szamba betonowe). Można z nimi porozmawiać i dowiedzieć się jak obliczyć pojemność szamba oraz jaką konstrukcję wybrać. Oni na co dzień się tym zajmują więc według mnie mają największą wiedzę i profesjonalnie podpowiedzą jak to zamontować, żebyście mieli całkowity komfort korzystania z instalacji i nie mieli z nią problemów.
Anitka33

Postautor: adik » 20 grudnia 2018, 16:04 - czw

Moi tez maja betonowe. Raz w miesiącu zamawiają wuko gliwice do wywozu szamba i maja spokój. Mieli oczyszczalnie ale cały czas im się coś tam psuło i zrezygnowali z tego.
adik

Postautor: ziaja03 » 29 grudnia 2018, 18:20 - sob

Jeżeli rozmawiamy o kanalizacji to powinna zainteresować cię oferta jaką jest udrażnianie kanalizacji piaseczno Znajdziesz tutaj bardzo dobrą firmę wykonującą udrażnianie kanalizacji piaseczno. Warto będzie sie zainteresować tą ofertą ponieważ bardzo dużo osób korzystało z usług tej firmy i są bardzo zadowolone.
ziaja03

Postautor: Antosia32 » 08 lutego 2019, 18:10 - pt

Moim zdaniem najlepiej wybrać opcje z przydomowa przepompownia ścieków . Widziałam takie realizacje i opisy jak to wszystko funkcjonuje na https://oczyszczalnie-metalbud.pl/przepompownie/ . Takie propozycje sprawdzają się rewelacyjnie pod wieloma względami. Osobiście czytałam dużo dobrego na ten temat, sama myślę nad takim rozwiązaniem, ale pewnie najpierw właśnie popytam o wszystko fachowców.
Antosia32

Postautor: Strelka » 26 lutego 2019, 17:42 - wt

Też dużo dobrego słyszałam o szambach betonowych, może własnie warto na takie postawić. Zobaczcie sobie na pewno też co proponuje sklep https://sklepekozet.pl/pl/p/Bio7-MAX-2-Bio7-CHOC-/15 U nich znajdziecie biopreparaty niezbędne do wystartowania i prawidłowego funkcjonowania zarówno szamb jak i przydomowych oczyszczalni ścieków.
Strelka

Postautor: Biała15 » 28 lipca 2019, 19:03 - ndz

Wybór szamba możesz zlecić zewnętrznej firmie która pomoże to załatwić. Później już tylko należy dbać o szambo poprzez stosowanie odpowiednich środków najlepiej na bazie naturalnych składników które pomogą rozkładać nieczystości co w efekcie obniży częstotliwość opróżniania. Polecam stosować następujące środki jak tutaj https://sklepekozet.pl/pl/c/Sanidenn/42 bo nie dość że tanio to jeszcze ekologicznie.
Biała15

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne