Jakie studia

Dyskusje na różne tematy

Re: Jakie studia

Postautor: mczay » 19 grudnia 2020, 18:44 - sob

Z kierunków artystycznych to może architektura krajobrazu ? Ta uczelnia ma taki kierunek http://www.wseiz.pl/pl/uczelnia/wydzial ... krajobrazu . Ukończenie tego kierunku studiów umożliwia planowanie, projektowanie oraz realizację obiektów architektury krajobrazu, takich jak np.: ogrody, parki. Studia te to połączenie umiejętności inżynierskich z tymi artystycznymi. Bardzo ciekawy zawód, takich specjalistów potrzeba coraz więcej.
mczay

Postautor: natalka__6483 » 22 grudnia 2020, 19:57 - wt

Każdy powinien się nad tym dobrze zastanowić, ponieważ jest to bardzo ważna życiowa decyzja
natalka__6483

Postautor: alicjakruk21 » 13 stycznia 2021, 22:10 - śr

Jeśli ktoś chce wybrać się na studia związane z architekturą to warto się do nich dobrze przygotować i sprawdzić czy rzeczywiście chcemy działać w przyszłości w tym kierunku. Polecam zapoznać się z kursem, o którym więcej poczytacie tutaj . Zajęcia przygotowują do egzaminów i studiów w tym kierunku. Myślę, że to szansa na to by zdobyć mnóstwo ciekawych informacji i doszkolić się w tym zakresie.
alicjakruk21

Postautor: Alcia^20 » 14 stycznia 2021, 20:39 - czw

Ja kończyłam stomatologię ale pracuję w kompletnie innej branży. Także trzeba się dobrze zastanowić nad wyborem aby w przyszłości wykonywać zawód, do którego się przyuczało :)
Alcia^20

Postautor: whiterose » 21 stycznia 2021, 00:19 - czw

Widzę, że zastanawiacie się nad studiami, to pewnie jesteście w maturalnej klasie... A jak tam idą przygotowania do tego ważnego egzaminu? Dobrze sobie radzicie? Bo, wiecie możecie postawić na takie opcje, jak kursy maturalne chemia Warszawa https://wykladymaturalne.pl/kursy-maturalne-chemia/ i jeszcze lepiej przetrenować materiał.
whiterose

Postautor: izabellaa » 25 stycznia 2021, 13:30 - pn

A może chcesz zostać projektantem strojów? Mi się podoba kierunek kostiumografia, tutaj http://www.trinet.com.pl/jak-zostac-pro ... -w-polsce/ opisano szkołę w Stolicy co ma takie własnie kierunki.
izabellaa

Postautor: radzik » 25 stycznia 2021, 14:43 - pn

Na pewno trzeba szukać wedle tego, co nam w duszy gra. Innego sposobu na to nie ma. Ja wam powiem, że takie studia fizjoterapia mi się podobają, ale na razie czekam na zmianę terninów otwarcia szkól i tak dalej. Jak się uda, to na nie pójdę.
radzik

Postautor: Pat D. » 25 stycznia 2021, 16:37 - pn

Najlepiej wybrać studia, które potem umożliwiają pracę zdalną. W tym przypadku sprawdzi się marketing internetowy, grafika komputerowa, programowanie. Są jednak zawody, które obronią się w każdej rzeczywistości gospodarczej, takie jak finanse, rachunkowość, architektura, kosmetologia.
Pat D.

Postautor: Sunnkredio » 30 stycznia 2021, 12:20 - sob

Teraz edukacja ma naprawdę wyzwanie. Żeby dostać się na studia trzeba odpowiednio zdać maturę, dlatego kluczowy jest wybór liceum. Jeśli zastanawiacie się jakie liceum w stolicy wybrać to moim zdaniem naprawde dobre jest Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha. Kładą tam bardzo duży nacisk na języki obce.
Sunnkredio

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne