Jak dbacie o cerę?

Dyskusje na różne tematy

Re: Jak dbacie o cerę?

Postautor: monia89 » 09 kwietnia 2018, 12:38 - pn

Przede wszystkim dokładne oczyszczanie i dermokosmetyki, po zwykłych kremach moja cera się buntuje :(
monia89

Postautor: Kik » 09 kwietnia 2018, 18:08 - pn

Temat bardzo wartościowy, bo zamieściliście tutaj dużo różnych propozycji. Wielu osobom może się to przydać.
Kik

Postautor: lenka34 » 09 kwietnia 2018, 21:03 - pn

Ja się teraz zakochałam w maseczkach peel off :) nie wiem czy korzystacie ale serio polecam! nie dość że super ubaw jak się je ściąga to pięknie działają na cerę, moja ulubiona to ta - http://bielenda.pl/produkty/gleboko-ocz ... a-peel-off :)
lenka34

Postautor: ojciec_cenzura » 09 kwietnia 2018, 21:35 - pn

Ciekawe i nurtujące propozycje. Mało kiedy udaje sie takie znaleźć.
ojciec_cenzura

Postautor: onaion » 18 kwietnia 2018, 12:29 - śr

tolka pisze:
Momo pisze:Też właśnie słyszałam, że na cerę duży wpływ mają zalegające toksyny w organizmie.

Dokładnie, jest w tym 100% prawdy. Niestety toksyny zalegające w naszym ciele widać także na zewnątrz - najczęściej właśnie na skórze, a najbardziej na skórze twarzy. Nawet, jeśli będziemy używali najlepszych i najdroższych kosmetyków, to nigdy nie będziemy mieli pięknej cery, jeśli nasz organizm będzie zaśmiecony. Warto sobie przynajmniej raz w roku, najlepiej na wiosnę, przeprowadzić detoksykację organizmu. W dzisiejszych czasach żywność jest jednak tak zanieczyszczona, że samo picie wody z cytryną nie wystarczy. Warto zafundować sobie miesięczną kurację https://fivren.com/, dzięki której można znacznie poprawić stan cery, usunąć z ciała wszelkie toksyny, a nawet pasożyty i zniwelować wiele problemów zdrowotnych, takich jak problemy trawienne czy tez problemy ze snem.
onaion

Postautor: brzózka » 06 maja 2018, 00:15 - ndz

Oczyszczanie, jakieś peelingi, maseczki i dieta jak najbardziej jest to wszystko porządane. Nie można też spędzać całego dnia przed komputerem i nie wolno zasypiać z niezmytym makijażem. Ja tak właśnie kiedyś doprowadziłam się do takiego stopnia, że pod moimi oczami pojawiły się cienie i worki. Ale no mam kilka przyjaciółek kosmetyczek i od każdej usłyszałam żebym kupiła sobie Remescar. Tak też zrobiłam i teraz moja cera wygląda zdecydowanie lepiej
brzózka

Postautor: mitozelak » 21 maja 2018, 22:51 - pn

ja przede wszystkim stawiam na pielęgnację, jak mycie twarzy to tylko i wyłącznie emulsją cetaphil em do mycia. Odstawiłam wszelkie, mydła ii inne płyny micelarne. Twarz wygląda wyraźnie lepiej, żeby były jeszcze lepsze efekty to dokupiłam sobie jeszcze krem nawilżający tej firmy i efekty są bardzo zadowalające, nawet się tego nie spodziewalam, ale po wypryskach ani śladu :)
mitozelak

Postautor: ziaja03 » 04 czerwca 2018, 18:29 - pn

To bardzo powszechne pytanie :) duzo robi dieta i aktywny tryb życia :) jeżeli chcesz dowiedzieć sie czegoś wiecej to polecam serdecznie tego bloga https://nianio.com.pl/category/kobieta/przy-kawie/ Jest bardzo ciekawy i tematyczny, wielu ciekawych rzeczy mozna sie z niego dowiedzieć :)
ziaja03

Postautor: klopsik » 13 czerwca 2018, 14:31 - śr

Ja od czasu do czasu robię sobie jakąś maseczkę. :(
klopsik

Postautor: Halinka » 13 czerwca 2018, 17:08 - śr

Proponuję wypić codziennie rano szklankę wody i sok z 1/2 cytryny. Oczyszcza organizm i poprawia wygląd cery. Efekt już po tygodniu
Halinka

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne