Strona 1 z 1

Części do maszyn budowlanych

Post: 02 września 2019, 15:02 - pn
autor: Milutka90
Witajcie,
gdzie zaopatrujecie się w części do maszyn budowlanych?

Re: Części do maszyn budowlanych

Post: 02 września 2019, 15:03 - pn
autor: onaion
To zależy od tego, co jest nam akurat w firmie potrzebne. Ostatnio na przykład był nam potrzebny dyferencjał do JCB. Na stronie serwis-kop.pl/pl/category/158-dyferencjal-jcb udało nam się taką część znaleźć i to po całkiem niewygórowanej cenie. Jeśli więc również szukalibyście takich właśnie części, to polecam się tam rozejrzeć ;)

Re: Części do maszyn budowlanych

Post: 07 lutego 2020, 10:56 - pt
autor: micoł
mi chodziło bardziej o serwis

Re: Części do maszyn budowlanych

Post: 07 lutego 2020, 12:59 - pt
autor: wallisa
A serwis mobilny masz pod tym https://www.martech-hs.pl/mobilny-serwis-24h/ adresem, korzystałam i polecam, naprawiają szybko, i błyskawicznie dojeżdżają do klienta, większość z awarii są w stanie naprawić na miejscu bo mają świetnie wyposażone mobilne warsztaty

Re: Części do maszyn budowlanych

Post: 20 lutego 2020, 00:19 - czw
autor: Edyta6
Myślę ,że warto zajrzeć jeszcze na ofertę firmy Interhandler https://sklep.interhandler.pl/ mają spory wybór części zamiennych do maszyn zarówno budowlanych jak i przemysłowych czy rolniczych i to w dobrych cenach. Oferują także usługi serwisowe w razie potrzeby, także myślę ,że warto właśnie skontaktować się z nimi. Profesjonalizm przede wszystkim

Re: Części do maszyn budowlanych

Post: 26 lutego 2020, 11:02 - śr
autor: KonradSkal
Witam w ostatnich latach ludzi coraz częściej kupują części zamienne. Uważam, że jest to całkiem rozsądne. Bardzo często też sprzęt nam pada wtedy gdy jest potrzebny. Odnosi się to do każdej branży wykorzystujących urządzenia mechanizne i elektryczne. Dzisiaj też będę zamawaiał dodatkowe części do szaf chłodniczych.

Re: Części do maszyn budowlanych

Post: 14 marca 2020, 16:01 - sob
autor: Olaprima
W tej chwili szukam takich specjalnych uchwytów do lasera, który jest bardzo ważnym urządzeniem pomiarowym dla naszej ekipy remontowej. Znalazłam ciekawą ofertę na tej stronie https://www.taniomania.pl/t/fennel-uchwyty i przyznam, że nawet w przystępnych cenach. Też może korzystacie z takich pomocy podczas robót? U nas wyjątkowo często się przydają.