Strona 1 z 1

Zasilacze LED

Post: 21 maja 2018, 18:18 - pn
autor: Leno
hej, czy ktoś z was robił u siebie oświetlenie LED samodzielnie? chcę zrobić podświetlenie w kuchni i szukam wskazówek jak wykonać takie oświetlenie, aby działało prawidłowo. Znalazłam sklep z zasilaczami LED https://mselektronik.pl/zrodla-zasilania/zasilacze-led - który będzie najlepszy? To się jakoś dobiera wg mocy czy jak? Może ktoś podrzuci jakiś pomysł na zrobienie dobrego i taniego oświetlenia?

Re: Zasilacze LED

Post: 13 grudnia 2019, 16:03 - pt
autor: onaion
My mamy w domu takie oświetlenie ledowe i muszę przyznać, że to naprawdę fantastyczna sprawa. Najbardziej chyba podoba mi się taśma led, którą zastosowaliśmy w kuchni ;) Jeśli marzy się Wam nowoczesne wnętrze, to polecam serdecznie. Taką taśmę możecie na przykład zamówić na KingLED.pl.

Re: Zasilacze LED

Post: 19 lutego 2020, 18:39 - śr
autor: answer
A w życiu, ja tam się boję taką żarówkę https://azzardo.com.pl/35-zarowki-led sama wymienić, a co dopiero montować całe oświetlenie. Na szczęście mamy już na oku firmę remontową, naszego wspólnego znajomego, która będzie nam wszystko remontować i działać właśnie na naszą korzyść.

Re: Zasilacze LED

Post: 07 maja 2020, 20:25 - czw
autor: gorski
A tutaj https://www.zasilacze-meanwell.pl już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Jest tam bowiem wiele ciekawych propozycji, jeśli chodzi o zasilacze led. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Od czasu do czasu można tam również trafić na różne promocje i dzięki temu naprawdę sporo zaoszczędzić.

Re: Zasilacze LED

Post: 02 czerwca 2020, 15:18 - wt
autor: Moska90
Pewnie, że tak. Przecież dzisiaj jesteście w stanie o wiele skuteczniej podejść do tego tematu. Myślę, że dobrym pomysłem może być skorzystanie z takich taśm ledowych jak https://www.kingled.pl/tasmy-led/tasma- ... 1000k.html Myślę, że może być to dla Was bardzo dobrym wyborem. Pomyślcie nad tym dobrze.