Naprawa komputerów

Komputery, tablety, telefony

Re: Naprawa komputerów

Postautor: kajaM » 08 lutego 2021, 12:32 - pn

U mnie padł zawias w Acerze. Nie można było używać laptopa. No bo ciągle się sam zamykał. Naprawiałam w http://silico-bit.com/serwis-laptopow-acer-poznan. Całkiem szybko to zrobili, co było dla mnie niezwykle ważne, bo pracuję na tym laptopie z domu.
kajaM

Postautor: Kasia36 » 19 lutego 2021, 15:56 - pt

Ja sama nawet nie biorę się za żadnego rodzaju naprawy. Mam od tego zaufany serwis komputerowy http://serwiskomputerowy.oferujemy.com/ , wykonują bezpłatną diagnostykę i szybko usuwają usterki. Nigdy się na nich nie zawiodłam. Sądzę, że lepiej poprosić o pomoc osoby, które znają się na rzeczy, niż kombinować samemu i popsuć jeszcze bardziej.
Kasia36

Postautor: rafal20 » 25 lutego 2021, 11:48 - czw

Warto poczytać co nieco na monitory poleasingowe opinie mają świetne i konrketne oraz solidnie wykonane produkty, a to naprawde plus. Monitor poleasingowy jest naprawde ok.
rafal20

Postautor: anielka » 09 czerwca 2021, 20:30 - śr

Nie każdy komputer naprawi się wszędzie. Tak to jest. Na https://iphone.waw.pl/ macie namiary na dobry serwis z Warszawy jeśli chodzi o sprzęty Apple'a. Naprawdę się na tym znają i robią to bardzo porządnie
anielka

Postautor: Anitas04 » 16 czerwca 2021, 13:19 - śr

Warto i zadbać o działania profilaktyczne, jeżeli chodzi o kondycje komputerów to oczywiście są i takie:) Podstawową rzeczą będzie tu antywirus. Zobaczcie sobie tak ranking takich programów, może akurat warto będzie zmienić na nowy? Poczytajcie sobie, który antywirus będzie najlepszy.
Anitas04

Postautor: studentna6 » 24 czerwca 2021, 12:16 - czw

Możecie polecić jakiś serwis, który pomoże mi wymienić touchpad w laptopie? Zacina się co chwilę i już powoli tracę nerwy do tego sprzętu :oops:
studentna6

Postautor: Kasia36 » 11 lipca 2021, 17:49 - ndz

Ja muszę znaleźć dobry serwis komputerów i to szybko, bo mój laptop coraz częściej mnie nie słucha... Myślę, że to wina tego, że jest dość stary i ma za mało pamięci, może też system przydałby się nowy. Znacie kogoś, komu zajmie to mało czasu, żebym nie musiała rezygnować z pracy na kilka dni?
Kasia36

Postautor: Kasia36 » 29 lipca 2021, 18:39 - czw

Jeżeli chodzi o usługi informatyczne we Wrocławiu to polecam firmę Aitik. Przede wszystkim mają help desk, dzięki czemu mogą bardzo szybko rozwiązywać większość problemów. Ja mam u nich wykupiony pakiet pełnego wsparcia IT, ale można też wziąć pomoc na żądanie lub częściową obsługę.
Kasia36

Postautor: bubek » 17 grudnia 2021, 13:00 - pt

Moim zdaniem, jeżeli interesuje was naprawa komputerów lub tabletów, to koniecznie zajrzyjcie sobie na stronę tego autoryzowanego serwisu Apple https://espo.com.pl. Tam pracują najlepsi specjaliści w tym zakresie, którzy doskonale znają się na produktach tej marki i, więc będą w stanie szybko znaleźć źródło problemów.
bubek

Postautor: whiterose » 17 lutego 2022, 12:44 - czw

Zwłaszcza, jak chodzi o takie aspekty, jak usługi informatyczne wrocław, to warto tutaj polegać na firmie IT Business Consulting Experts. Oni nie tylko pomogą wam rozwiązać problemy ze sprzętem. Ale jak prowadzicie firmę, to zadbają o wasze oprogramowania, bezpieczeństwo, skonfigurują wszystko co będzie trzeba.
whiterose

PoprzedniaNastępna

Wróć do Urządzenia elektroniczne