Naprawa komputerów

Komputery, tablety, telefony

Re: Naprawa komputerów

Postautor: studentna6 » 07 grudnia 2020, 22:59 - pn

Można owszem się zawieźć na serwisie komputerów, tak samo jak na serwisie samochodowym. Dlatego, warto przed oddaniem komputera do serwisu, przeczytać o nim opinie. Ja szukałem serwisu do swojego komputera stacjonarnego i oddałem do https://nano-serwis.pl/uslugi/naprawa-komputerow-stacjonarnych/. Jestem zadowolony, ponieważ komputer chodził mi 3 lata, aż go sprzedałem i nowy użytkownik nie zgłaszał mi żadnych problemów po zakupie, a wiem, że był informatykiem i przed zakupem go sobie sprawdził. To co istotne co do serwisu, to po diagnozie darmowej, zadzwonili i spytali czy naprawiać kompa za konkretną cenę, czy odesłać. Więc spoko, jak dla mnie.
studentna6

Postautor: Moska90 » 26 grudnia 2020, 10:42 - sob

Nie ma co się zastanawiać. Przecież podstawą na pewno będzie wykorzystanie odpowiednich technologii pod kątem sprzętu. Najlepiej już teraz zajrzyjcie do https://taniekomputery.pl/monitory i sprawdźcie, jak dobre monitory poleasingowe dzisiaj możecie zakupić. To bardzo ciekawa rzecz, dlatego też powinniście już teraz tam zajrzeć.
Moska90

Postautor: Greysowa » 26 grudnia 2020, 12:11 - sob

Teraz to takie rzeczy załatwia się nawet online, więc i apple serwis gdańsk może tu świetnie się sprawdzić. Specjalizują się tu w naprawach sprzętów z marki Apple, więc jeżeli macie Mac'a to śmiało możecie powierzyć im swój sprzęt. Szybko i solidnie zajmą się naprawami, a komputer wyślecie kurierem, tak też go otrzymacie z powrotem.
Greysowa

Postautor: whiterose » 31 grudnia 2020, 01:13 - czw

Jedno jest pewne kiedy sprzęt się popsuje to nic nie jest przyjemnego... Zwłaszcza kiedy służy nam do pracy. Warto wiedzieć więc, jakie pogotowie komputerowe może nam pomóc w razie czego. W ten sposób na pewno łatwiej i szybciej będzie wam zareagować na problem.
whiterose

Postautor: buntowniczka90 » 31 grudnia 2020, 07:52 - czw

Najważniejsze jest to, żeby naprawdę znaleźć dobrych specjalistów, którzy faktyczne szybko zareagują na problemy i pomogą nam go rozwiązać. Dlatego warto na pewno też postawić serwis komputerowy z dojazdem mediakoder.pl . Gdzie naprawdę możecie liczyć na fachowe wsparcie i to niezależenie od pory dnia. Takie firmy człowiek sobie naprawdę ceni.
buntowniczka90

Postautor: gorski » 31 grudnia 2020, 13:17 - czw

Najlepiej zawsze korzystać z autoryzowanych punktów napraw. Jeśli poszukujecie serwisu Apple, to najlepiej zerknąć sobie tutaj https://idream.pl/serwis/cennik/imac/ . Macie tam bowiem namiar na iDream. Myślę, że kojarzycie tę sieć. Zajmują się również sprzedażą różnych urządzeń tej marki. Bardzo praktyczne jest to, że na ich stronie znajdziecie cennik różnych napraw.
gorski

Postautor: marciniak » 22 stycznia 2021, 09:42 - pt

Czasem to tego się po prostu nie opłaca naprawiać, szczególnie jeśli chodzi o laptopy. Lepiej po prostu kupić nowy. Tym bardziej, że w sklepie internetowym Sferis znajdziecie naprawdę duży wybór komputerów w bardzo dobrych cenach.
marciniak

Postautor: janinka8 » 04 lutego 2021, 20:10 - czw

warto tez poczytać co nieco z czego składają się macierze dyskowe jak pracują, jaką pełnią funkcję w dysku twardym to jest wszystko mega istotne.
janinka8

Postautor: arek565 » 05 lutego 2021, 10:01 - pt

Jeśli macie sprzęt Apple który wymaga naprawy to kontaktujcie się z serwis macbook warszawa Sprawdźcie na stronę na ich całą ofertę. Polecam ich bo serwisanci to wykwalifikowani inżynierzy z dużym doświadczeniem. Firma ta zapewnia szereg usług w zakresie naprawy i diagnostyki sprzętu Apple.
arek565

Postautor: Olaprima » 05 lutego 2021, 17:08 - pt

Jeśli chodzi o naprawę komputerów ale też innego rodzaju sprzętu to podobno warto skorzystać z usług tego serwisu https://www.quadra-net.pl/ . Mają wspaniałe podejście do każdego klienta i dla nich wszystko jest do naprawienia. Tak mi przynajmniej opowiadał znajomy, który zgłaszał sprawę naprawy laptopa na ich stronie.
Olaprima

PoprzedniaNastępna

Wróć do Urządzenia elektroniczne