Gotowy komputer czy składany?

Komputery, tablety, telefony

Re: Gotowy komputer czy składany?

Postautor: bubek » 06 września 2021, 18:28 - pn

Udało mi się ostatnio znaleźć ciekawy sklep internetowy ze sprzętem komputerowym. Jeśli poszukujecie idealnego sprzętu, to koniecznie zajrzyjcie pod ten adres: https://itnes.pl/monitory/monitory-lenovo/ . W moim mniemaniu posiadają naprawdę jakościowe sprzęty w bardzo dobrych cenach. Koniecznie tam zajrzyjcie.
bubek

Postautor: lulek » 11 września 2021, 18:19 - sob

Ja ostatnio zdecydowałem się dokupić kartę graficzną do swojego komputera. Wybrałem Rtx 3060 Ti o pojemności 8 GB RAM. Posiada dwa wejścia HDMI i displayporty. Nie była tania, ale mam nadzieję że jakość mojego komputera dzięki niej znacząco wyrośnie. Może w końcu będę mógł grać w swoje ulubione gry bez zacinania się w połowie :)
lulek

Postautor: sarana » 15 października 2021, 23:12 - pt

Ja zdecydowałam się na składany, gdyż mogłam dobrać sobie takie podzespoły jakie akurat najbardziej mi odpowiadały. Jednak niedawno mimo że komputer dobrze skonfigurowany to i tak odmówił mi posłuszeństwa. Cieszę się, że znalazłam namiar na ten serwis http://obslugaserwisowa.pl/ , ponieważ bardzo szybko uporali się z naprawą
sarana

Postautor: Kasia36 » 19 listopada 2021, 00:21 - pt

Ja kupiłam gotowy do biura, jednak czytałam, że często pojawiają się awarie baterii w laptopie... Możecie mi podpowiedzieć, co robić w takich sytuacjach?
Kasia36

Postautor: bubek » 22 listopada 2021, 14:03 - pn

Jeżeli zadajecie sobie pytanie dlaczego Tablet nie chce się ladować - wskazówki, to myślę, że najlepiej będzie, jak wiecie sobie na stronę firmy ulticore.pl. Ta możecie przeczytać wiele przydatnych wskazówek i porad w zakresie diagnostyki i naprawy tabletów. Nigdy nie wiadomo, kiedy taka wiedza może wam się przydać
bubek

Poprzednia

Wróć do Urządzenia elektroniczne