Znalezione wyniki: 534

Wyszukiwanie zaawansowane

Re: blachodachówka

A mnie interesuje inna kwestia, a mianowicie konstrukcja dachowa. Niedługo będę budować dom i chciałabym mieć na ten temat jakąkolwiek wiedzę. Zastanawiam się więc nad wiązarami drewnianymi w technologii płytek kolczastych. Czytałam o nich tu: http://wpwinvest.pl/oferta/wiazary-drewniane i wydaje mi...
autor: marciniak
26 marca 2019, 10:44 - wt
 
Forum: Opinie
Temat: blachodachówka
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 2047

Re: Szkolenia dla pracowników

Wszystko zależy od branży w jakiej działacie. Jeśli na przykład jest to transport, to dobrym pomysłem może być na przykład kurs adr lublin: https://kursadr.lublin.pl/. Taki kurs daje kompetencje do przewożenia materiałów niebezpiecznych. W firmach transportowych na pewno to docenią.
autor: marciniak
25 marca 2019, 12:47 - pn
 
Forum: Rozmowy ogólne
Temat: Szkolenia dla pracowników
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 82

Re: W Internecie można znaleźć wszystko

Super opcją jest na przykład możliwość zamówienia obuwia u producenta. Tak jest w przypadku damskiego obuwia wizytowego i firmy Gamabut: https://gamabut.pl/. Moim zdaniem są to ciekawe propozycje, z którymi warto się bliżej zapoznać.
autor: marciniak
25 marca 2019, 12:41 - pn
 
Forum: Opinie
Temat: W Internecie można znaleźć wszystko
Odpowiedzi: 166
Odsłony: 30952

Re: Ciekawe szkolenie z doskonalenia jazdy

A jeśli chodzi o Łódź to można też zapoznać się bliżej z ofertą szkoły jazdy Pałgan: http://palgan.pl/. Oni prowadzą różne kursy na prawo jazdy. Na ich stronie znajdziecie wszystkie informacje na ten temat.
autor: marciniak
18 marca 2019, 16:03 - pn
 
Forum: Rozmowy o motoryzacji
Temat: Ciekawe szkolenie z doskonalenia jazdy
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 288

Re: Prezent dla dziewczynki

Raczej bym postawiła na jakieś ciekawe edukacyjne książki, które rozwiną jej wyobraźnię. Polecam więc w wolnej chwili zajrzeć sobie na stronę https://www.eduksiegarnia.pl/. Moim zdaniem są to bardzo ciekawe propozycje, dla każdego dziecka w każdym wieku coś się znajdzie.
autor: marciniak
18 marca 2019, 15:58 - pn
 
Forum: Rozmowy ogólne
Temat: Prezent dla dziewczynki
Odpowiedzi: 128
Odsłony: 21531

Re: Prezent na walentynki

No a jeśli faktycznie wolicie prezenty materialne to wiem, że ostatnio wśród facetów modna jest odzież patriotyczna. Duży jej wybór widziałam na stronie https://www.fightershop.com.pl/produkty,lista?producent=183. Może coś z tego wybierzecie jako prezenty dla swoich facetów?
autor: marciniak
18 marca 2019, 14:31 - pn
 
Forum: Wszystko dla domu
Temat: Prezent na walentynki
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 513

Re: Zakupy w sieci

W internecie można kupić wszystko. Jeśli nie macie na przykład pomysłu na prezent to może warto rzucić okiem na skarpetki? Różne modele widziałam ostatnio na stronie https://multirenowacja.pl/category/akcesoria-skarpety. Myślę, że to całkiem ciekawy pomysł na niezobowiązujący prezent.
autor: marciniak
18 marca 2019, 13:56 - pn
 
Forum: Rozmowy ogólne
Temat: Zakupy w sieci
Odpowiedzi: 72
Odsłony: 1321

Re: Prezent na walentynki

Jeśli chodzi o prezent dla faceta to na pewno będzie Cię kochał za przejażdżkę samochodem sportowym po torze wyścigowym: https://devil-cars.pl/ . Mój facet uwielbia takie samochody, a niestety nie stać go, aby mieć takie auto na własność. Dlatego jestem pewna, że ta opcja byłaby dla niego super prez...
autor: marciniak
15 marca 2019, 11:40 - pt
 
Forum: Wszystko dla domu
Temat: Prezent na walentynki
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 513

Re: grzejniki

Jeśli zależy Wam na oszczędności na ogrzewaniu to poczytajcie też koniecznie o tym, czym jest rekuperacja. Wszystkie istotne informacje w tym temacie znajdziecie na stronie http://centrumrekuperacji.pl/. Moim zdaniem warto bliżej zainteresować się tematem.
autor: marciniak
14 marca 2019, 13:18 - czw
 
Forum: Rozmowy ogólne
Temat: grzejniki
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 9631

Re: Autko

Dużo różnych części używanych znajdziesz też na stronie https://mamauto.pl/. W ich ofercie są przede wszystkim używane części samochodowe. Słyszałam, że takie części są o wiele lepszym rozwiązaniem niż zakup części podrabianych, które nie są nigdy na tyle wytrzymałe, co oryginały.
autor: marciniak
14 marca 2019, 12:57 - czw
 
Forum: Opinie
Temat: Autko
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 889
Następna

Wyszukiwanie zaawansowane

cron