Znalezione wyniki: 256

Wyszukiwanie zaawansowane

Re: Alkoholizm – jak się leczyć?

Moim zdaniem najskuteczniejsze jest leczenie tu [url][url=https://rehab-terapia.pl/oferta/leczenie-alkoholizmu]Prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu[/url][/url] Zaczyna się od odtrucia oraganizmu. A potem terapie grupowe, indywidualne. Co ważne po opuszczeniu ośrodka pacjent jest objęty rocznym okre...
autor: monteo
06 kwietnia 2019, 07:20 - sob
 
Forum: Rozmowy ogólne
Temat: Alkoholizm – jak się leczyć?
Odpowiedzi: 53
Odsłony: 9119

Re: Zabawki erotyczne

Zobacz sobie tu https://sexownysklep.pl/b-swish Masz spory wybór. Ale możesz jeszcze poszperać w zakładkach, bo sklep jest bardzo dobrze zaopatrzony, ma rózne propozycje dla mężczyzn, kobiet i par. Przesyłka szybka i bardzo dyskretna.
autor: monteo
05 kwietnia 2019, 17:15 - pt
 
Forum: Rozmowy ogólne
Temat: Zabawki erotyczne
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 88

Re: Czas wolny

My po woli zaczynamy myśleć o wakacjach. Przeglądam właśnie ofertę apartamentów na wakacyjny wyjazd tu https://www.sunandsnow.pl/ Bardzo ciekawa oferta. Apartamenty nad morzem, w górach, na mazurach. A też i w dużych miastach w kraju.
autor: monteo
05 kwietnia 2019, 10:30 - pt
 
Forum: Rozmowy ogólne
Temat: Czas wolny
Odpowiedzi: 348
Odsłony: 62246

Re: problemy zdrowotne

Myślę że warto odwiedzić apteke i zaopatrzyć się w ten środek http://kickthetick.pl/ Jak wiadomo kleszcze śa bardzo niebezpieczne, a przy ich usuwaniu dochodzi do wyplucia toksycznej śliny co dla człowieka jak i dla zwierząt może się bardzo źle skończyć Ten środek pozwala pozbawić kleszcza funkcji ż...
autor: monteo
04 kwietnia 2019, 15:13 - czw
 
Forum: Rozmowy ogólne
Temat: problemy zdrowotne
Odpowiedzi: 173
Odsłony: 13945

Re: Okulista w Rybniku

Niestety okulisty w Rybniku nie znam. Ale zgadzam się że nie może to być pierwszy lepszy. A jeśli chodzi o okulary to ja korzystam z tej oferty https://iokulary.pl/ Bardzo duży wybór, różne wzory i kolory. Okulary najlepszych marek na rynku. Każdy znajdzie tu odpowiednie okulary dla siebie.
autor: monteo
03 kwietnia 2019, 15:28 - śr
 
Forum: Rozmowy ogólne
Temat: Okulista w Rybniku
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 128

Re: co na oczy

Pamiętaj że wzrok masz tylko jeden i nie polecam samodzielnych doświadczeń na oczach. Możesz sobie bardzo zaszkodzić. Okulista nie gryzie. A jak będziesz szukać okularów to zobacz tu https://eyewear24.net/ Tu bardzo duży wybór okularów najlepszych marek na naszym rynku. Duży wybór wzorów i kolorów.
autor: monteo
03 kwietnia 2019, 12:13 - śr
 
Forum: Rozmowy ogólne
Temat: co na oczy
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 187

Re: prezent zona

Ja raczej nie mam problemu z prezentem dla żony. Wiem że kocha buty. Więc wchodzę do tego sklepu https://www.czasnabuty.pl/ i wybieram buty które mi się podobają i oczywiście pasują np do pory roku. Ten sklep jest świetnie zaopatrzony i ma niskie ceny.
autor: monteo
31 marca 2019, 12:40 - ndz
 
Forum: Hobby
Temat: prezent zona
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 196

Re: Wyjazd na wakacje a pies

Ja nie mam problemu z wyjazdem na wakcje z psem. Zawsze go zabieram ze sobą, bo teraz jest bardzo dużo miejsc przyjaznych dla zwierząt. zabieram jego miski, zabawki, legowisko. W tym sklepie zoologicznym https://sklep.zoo-imperium.pl/ Robię zapasy karmy i przysmaków, Pies dobrze znosi jazdę autem, w...
autor: monteo
26 marca 2019, 10:41 - wt
 
Forum: Rozmowy ogólne
Temat: Wyjazd na wakacje a pies
Odpowiedzi: 39
Odsłony: 5892

Re: pomoc domowa

Póki co opiekę nad rodzicami ogarniamy sami. Duża w tym zasluga żony. To ona ma najwięcej obowiązków. Jedynie do generalnych porzadków załatwiam dodatkową pomoc. A środki czystości wybieram w tej drogerii https://www.maxdrogeria.pl/frosch-m1583 Frosch to dobra marka, co nie kryję dla nas ważne to ce...
autor: monteo
26 marca 2019, 08:01 - wt
 
Forum: Rozmowy ogólne
Temat: pomoc domowa
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 5464

Re: odszkodowania

Warto też zapoznać się z ta ofertą https://campter.pl/uslugi/wykup-cesja-szkod-oc-ac/ Jeśli doznaliście szkód na pojeździe i uważacie, ze zostały źle pokryte przez OC lub AC, to warto skorzystać z tej propozycji. Mogą nawet prezentowac was przed sądem by uzyskać dla was nalezne odszkodowanie.
autor: monteo
25 marca 2019, 11:37 - pn
 
Forum: Rozmowy ogólne
Temat: odszkodowania
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 408
Następna

Wyszukiwanie zaawansowane

cron