Znalezione wyniki: 309

Wyszukiwanie zaawansowane

Re: Wino na nowotwory

No nie wiem nie wiem ale uważam że lampka dobrego gruzińskiego wina jak kazbek peak nikomu nie zaszkodzi. A na pewno może poprawić humor i można spędzić przy niej miły wieczór z inna osobą.
autor: kitkaja
23 sierpnia 2019, 09:50 - pt
 
Forum: Rozmowy ogólne
Temat: Wino na nowotwory
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 235

Re: Większa wydajność

MOże po danym dobrze wykonanym zadaniu czy projekcie docenić pracowników. Możesz zakupić dyplomy biznesowe tutaj https://www.grawernia.pl/i36,biznesowe-podarunki.html będą takim symbolem docenienia. U nas takie drobnostki się sprawdzają. A od czasu do czasu premia.
autor: kitkaja
22 sierpnia 2019, 18:18 - czw
 
Forum: Rozmowy ogólne
Temat: Większa wydajność
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 115

Zakład pogrzebowy Warszawa

Poszukuję zakładu pogrzebowego który ma w ofercie dobre usługi pogrzebowe a zwłaszcza kremację bo taką będziemy potrzebować? Jaki zakład z stolicy będzie najlepszy?
autor: kitkaja
22 sierpnia 2019, 17:44 - czw
 
Forum: Rozmowy ogólne
Temat: Zakład pogrzebowy Warszawa
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 21

Re: Biuro rachunkowe - Wrocław

Ja przypuszczalnie skorzystam z tej opcji https://www.glc.pl/uslugi/ksiegowosc/ outsourcing usług księgowych mi się bardzo przyda. Nikt u nas w domu o księgowości nie ma pojęcia a bez tego firma istnieć nie może. Więc to musimy delegować a zajmiemy sie biznesem i jego reklamą.
autor: kitkaja
22 sierpnia 2019, 09:55 - czw
 
Forum: Opinie
Temat: Biuro rachunkowe - Wrocław
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 2206

Re: Własna firma

Jeśli masz pracowników niezależnie od prowadzonego biznesu to polecam zakupić odzież ochronną tutaj https://prosave.pl/ bo na pewno będziesz jej potrzebował. Sklep akurat ma niemal wszystko jeśli chodzi o BHP. Ponadto każde zamówienie jest wysyłane gratis. Wszystko szybko i sprawnie.
autor: kitkaja
21 sierpnia 2019, 20:48 - śr
 
Forum: Rozmowy ogólne
Temat: Własna firma
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 801

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Inwestowanie w nieruchomości jest dość popularne i dają niezłą stopę zwrotu ale też się sporo ryzykuje. Lepiej nie ryzykować majątkiem własnym czy firmowym i przekształcić się w spółkę. ja tak mam zamiar działać i udam się po poradę do firmy https://www.glc.pl/uslugi/prawo/przeksztalcenia/ która rob...
autor: kitkaja
21 sierpnia 2019, 17:40 - śr
 
Forum: Wszystko o finansach
Temat: Inwestowanie w nieruchomości
Odpowiedzi: 105
Odsłony: 21019

Re: dobry dentysta

Jaka proteza najlepsza jest aktualnie? Mam cały dół do zrobienia. Na razie leczę zęby i wyrywam ale za chwilę muszę pomyśleć o protezie. Nie wiem jak się będę z tym czuć i się nieco obawiam. Kto ma już to za sobą? Łatwo się przyzwyczaić?
autor: kitkaja
21 sierpnia 2019, 16:46 - śr
 
Forum: Opinie
Temat: dobry dentysta
Odpowiedzi: 38
Odsłony: 11984

Re: problemy zdrowotne

Mnie chyba najczęściej dopadaja sprawy ginekologiczne i pieczenie miejsc intymnych. Co jakiś czas problem wraca. Dbam i siebie jak mogę ale chyba taka moja natura. Kosmetyki zmieniam wszystkie na naturalne- może będzie poprawa.
autor: kitkaja
21 sierpnia 2019, 11:58 - śr
 
Forum: Rozmowy ogólne
Temat: problemy zdrowotne
Odpowiedzi: 211
Odsłony: 16910

Re: Własna firma

Masz już własną stronę www firmową? Bo jak tak to przyda Ci się pozycjonowanie stron poradnik możesz tu zerknąć https://www.internetmaker.pl/pozycjonow ... -poradnik/ Bo sama strona to mało- ona musi się wybić w wyszukiwarce.
autor: kitkaja
21 sierpnia 2019, 11:37 - śr
 
Forum: Rozmowy ogólne
Temat: Własna firma
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 125

Re: Na co iść do SPA

Wydaje mi się że lepszą opcją będzie skorzystać z masażu tajskiego tutaj https://thaisun.pl/ niż odwiedziny SPA. Taki typ masażu to połączenie akupresury z elementami jogi. Krótko mówiąc odprężysz umysł oraz ciało i na pewno organizm na tym skorzysta. Obsługa zna się na swojej pracy więc możesz licz...
autor: kitkaja
20 sierpnia 2019, 00:22 - wt
 
Forum: Rozmowy ogólne
Temat: Na co iść do SPA
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 1072
Następna

Wyszukiwanie zaawansowane

cron