Znalezione wyniki: 683

Wyszukiwanie zaawansowane

Re: Kanapa - nowa czy renowacja?

Moim zdaniem zdecydowanie lepiej będzie kupić nową kanapę lub sofę :) Bardzo ładne widziałam ostatnio w sklepie internetowym https://sklepabcmeble.pl/55-sofy-i-kanapy-tapicerowane. Ceny w tym sklepie nie są wygórowane, więc polecam się tam rozejrzeć :)
autor: onaion
24 lutego 2020, 20:01 - pn
 
Forum: Rozmowy ogólne
Temat: Kanapa - nowa czy renowacja?
Odpowiedzi: 45
Odsłony: 10916

Re: praca po studiach - serbistyka

A może warto byłoby wyjechać do pracy za granicę? W jej znalezieniu może Ci pomóc na przykład Agencja Pracy Tymczasowej Poland Workforce, z której ofertami możesz zapoznać się na stronie internetowej https://polandworkforce.com/praca-za-granica/. Polecam ;)
autor: onaion
24 lutego 2020, 14:42 - pn
 
Forum: Opinie
Temat: praca po studiach - serbistyka
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 2038

Re: ubezpieczenia

Moim zdaniem, zanim zdecydujecie się na wykupienie jakiegokolwiek ubezpieczenia, na przykład na życie, warto byłoby sobie poczytać jakiś dobry poradnik ubezpieczeniowy. Pozwoli Wam to uniknąć podstawowych błędów i podjąć właściwą decyzję ;)
autor: onaion
24 lutego 2020, 14:39 - pn
 
Forum: Opinie
Temat: ubezpieczenia
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 1274

Re: SITA - uczyć można się z przyjemnością

Jeśli chodzi o naukę języka angielskiego, to moim zdaniem bardzo dobre są również kursy języków obcych organizowane przez różne szkoły językowe. Na przykład Szkoła Językowa ProfiLingua, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/angielski/...
autor: onaion
24 lutego 2020, 14:38 - pn
 
Forum: Opinie
Temat: SITA - uczyć można się z przyjemnością
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 1489

Re: serwis okien w warszawie

Jeśli natomiast ktoś z Was szukałby sprawdzonej i godnej zaufania firmy zajmującej się serwisem okien we Wrocławiu, to polecam kontakt z https://bianex.pl/serwis-okien/. Firma ta działa w pełni profesjonalnie, więc jestem przekonana, że będziecie zadowoleni z ich usług :)
autor: onaion
24 lutego 2020, 14:18 - pn
 
Forum: Wszystko dla domu
Temat: serwis okien w warszawie
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 964

Re: chrzest

Organizując takie przyjęcie, na pewno przydadzą się Wam jakieś ładne i oryginalne ozdoby na chrzest. Możecie je zamówić w sklepie internetowym https://happenings.pl/dekoracje-na-chrzciny, gdzie naprawdę wcale dużo nie kosztują ;) Polecam ;)
autor: onaion
24 lutego 2020, 14:13 - pn
 
Forum: Rozmowy ogólne
Temat: chrzest
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 531

Re: Tworzenie imprez

Impreza imprezie nierówna ;) Jeśli na przykład organizujecie przyjęcie z okazji 18-stych urodzin, to polecam zapoznać się z ofertą na stronie https://happenings.pl/dekoracje-urodzinowe. Znajdziecie tam fantastyczne dekoracje na 18-stke, które na pewno się przydadzą :)
autor: onaion
09 lutego 2020, 18:53 - ndz
 
Forum: Rozmowy ogólne
Temat: Tworzenie imprez
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 1939

Re: Ciekawy pomysł na imprezę integracyjną w pracy?

Kiedy organizujecie taką imprezę na jakieś sali, tańce itp., to moim zdaniem warto zatroszczyć się o jakieś fajne dekoracje, przede wszystkim balony. Wtedy wszystko będzie wyglądało kolorowo i wesoło, na pewno wszystkim się spodoba.
autor: onaion
09 lutego 2020, 18:50 - ndz
 
Forum: Rozmowy ogólne
Temat: Ciekawy pomysł na imprezę integracyjną w pracy?
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 422

Re: Dzień Chłopaka!

Ja sądzę, że całkiem dobrym pomysłem na prezent dla chłopaka może być jakiś rejestrator jazdy, na przykład taki z pomiarem prędkości. Widziałam takie gadżety do samochodu na stronie https://smartcams.pl/80-rejestratory-jazdy-z-pomiarem-predkosci , polecam sobie poprzeglądać. Tym bardziej, że według ...
autor: onaion
09 lutego 2020, 18:48 - ndz
 
Forum: Rozmowy ogólne
Temat: Dzień Chłopaka!
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 352

Re: Jak wspierać flore jelitową?

A czy kojarzycie może jakieś dobre probiotyki dla niemowląt? Wspieranie flory jelitowej jest bardzo ważne również w pierwszych miesiącach życia... czy Wy podajecie jakieś kultury bakterii Waszym dzieciom?
autor: onaion
05 lutego 2020, 20:22 - śr
 
Forum: Rozmowy ogólne
Temat: Jak wspierać flore jelitową?
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 275
Następna

Wyszukiwanie zaawansowane

cron