Gotowanie i inne wariacje kuchenne.

Przedstaw swoje zainteresowania

Re: Gotowanie i inne wariacje kuchenne.

Postautor: Edyta6 » 26 września 2017, 03:15 - wt

Ja niestety nie zawsze mam czas sobie ugotować coś zdrowego i pożywnego bo praca, rodzina, treningi ... Przez to również zaniedbałam siebie ale szejker promixx http://promixx.com.pl/ bardzo mnie odciążył choćby z tego względu że moge przygotować sobie wysokokaloryczny i zdrowy koktajl w pare sekund i mieć go pod ręką. Nawet takie ciasto na naleśniki czy sos - to teraz pikuś. Mogę skupić się na swoich obowiązkach i mieć na nie siłę pijąc takie smaczności :)
Edyta6

Postautor: Jerzy1985 » 29 września 2017, 13:20 - pt

Ja lubię gotować, moja żoną sprzątać, więc dobraliśmy się idealnie ;)
Jerzy1985

Postautor: spicybartek » 01 października 2017, 22:46 - ndz

Ja za to gotuję bardzo często. Kupiłem nawet do domu bardzo fajny zestaw garnków w sklepie internetowym wasserman.eu dzięki nim pichcenie w kuchni idzie mi o wiele łatwiej, bo te garnki nie przypalaja potraw, sa naprawdę super.
spicybartek

Postautor: wiktoria » 19 października 2017, 14:00 - czw

Ja lubie gotować, ale tylko dla kogoś. Największą przyjemnosć sprawia mi to, kiedy mogę coś ugotować, a potem ktoś mi bliski to zje i powie, ze było smaczne. Dla samej siebie to mi sie nie chce gotować.
wiktoria

Postautor: danseval » 19 października 2017, 21:46 - czw

Ja lubię kombinować z przepisami wegańskimi. Bardzo lubię pastę ze słonecznika, a dzisiaj zrobiłam taką z tofu, suszonymi pomidorami i cebulką podsmażoną. Pychaaa :)
danseval

Postautor: CzarnaKlaudia » 26 października 2017, 11:49 - czw

Ja też gotuje w domu i to codziennie. Nie wyobrażam sobie, żebym miała nie zjeść ciepłego posiłku w ciągu dnia. Dodatkowo wspomagam się sokami, takimi warzywno owocowymi, które sama wyciskam w domu. kupiłam sobie fajną sokowirówkę https://galerialucznik.pl/product-pol-4 ... 2005s.html i w niej wyciskam sobie domowe soki. Teraz na jesień to ważna sprawa, bo warto dostarczac organizmowi więcej witamin.
CzarnaKlaudia

Postautor: Finger » 29 października 2017, 21:46 - ndz

Ja do niedawna miałem problem ze zrobieniem jajecznicy, dziś, po kupnie robota z biedronki, gotuję tylko ja. Żona jest zachwycona :)
Finger

Postautor: spicybartek » 10 grudnia 2017, 18:17 - ndz

Często gotuję w domu, staram się ile mogę. Odkąd mam fajny mikser planetarny ze sklepu galeria łucznik, to w kuchni idzie mi dużo szybciej.
spicybartek

Poprzednia

Wróć do Hobby