grzejnik do łazienki

Dyskusje na różne tematy

Re: grzejnik do łazienki

Postautor: pikolo » 01 maja 2017, 09:29 - pn

Grzejnik na podczerwień od 500 zł za sztukę.
pikolo

Postautor: Aligator » 05 maja 2017, 11:07 - pt

Coraz częściej słyszy się o tej podczerwieni, jednak ja nadal nie mam co do tego przekonania. Jak dla mnie bardzo wygodne jest stosowanie zwykłego pieca, który wyposażony jest w automatyczny podajnik. Ja osobiście wykorzystuję paliwo jakim jest ekogroszek. Dostarcza mi do całkiem dobra firma Smart Trans - http://smarttrans.eu/, która zajmuje się nawet dostarczaniem opału na terenie całej Polski. Chyba trudno o bardziej opłacalny sposób na ogrzewanie domu.
Aligator

Postautor: klopsik » 10 maja 2017, 14:03 - śr

Ciekaw jestem jak się odczuwa w łazience takie ciepła z grzejnika na podczerwień.
Swoją drogą wydaje mi się, że większości z nas po prostu trzeba typowego grzejnika łazienkowego. Takiego z dwoma pionowymi kolektorami i poziomymi rurkami.
Coś na przykład takiego:
Obrazek

Koszt ok. 300 zł. To niewiele, prawda?
klopsik

Postautor: lugens » 17 września 2017, 18:25 - ndz

Ja tez mam dylemat z tym, że przegladam oferte http://www.kominki-elmes.pl/wklady-kominkowe/kominki-kratki/mbm.html i chce kupic dobry wklad kominkowy tylko za bardzo nie wiem czym kierowac sie przy wyborze jest tu ktos kto zna sie na temacie?
lugens

Postautor: Anika » 11 października 2017, 21:29 - śr

Sama też będę musiała sobie w przyszłym roku sprawić jakiś dobry grzejnik do łazienki. Przy czym póki co, kiedy w zasadzie rozpoczął się już sezon grzewczy, planuję zakup najpierw takich artykułów jak solidne worki ze smartpak , a następnie stopniowe dokupowanie węgla. Sporo opały zostało mi z poprzedniej zimy, więc na pewno nie będą to duże ilości, a kiedy nie pomieszam węgla, sortując go dzięki wspomnianym workom, nie tylko łatwiej będzie mi utrzymać ład w piwnicy, ale też lepiej rozpoznam, który opał lepiej się spala.
Anika

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne