pożyczka dla biznesu

Dyskusje na różne tematy

pożyczka dla biznesu

Postautor: ewwooina » 17 września 2017, 19:36 - ndz

Cześć wszystkim. Mam takie pytanie dotyczące kredytów. Mam małą firmę i staram sie ją delikatnie rozbudować, a do tego niezbędne są dodatkowe pieniądze. Wielu moich znajomych poleca mi ofertę firmy POŻYCZKA Bardzo pozytywnie wypowiadali się o warunkach, jakie firma oferuje. Minimum formalności, a wszystko przeprowadzone szybko i profesjonalnie. Ktoś z Was korzystał i również poleca ?
ewwooina

Re: pożyczka dla biznesu

Postautor: liberiansp » 18 września 2017, 09:29 - pn

ja bym raczej szukał, albo inaczej próbował na Twoim miejscu dostać dofinansowanie chociażby z urzędu, jak nie z UE na biznes ;)

Postautor: Supraserwis » 19 września 2017, 10:28 - wt

raczej wolałbym dostać dofinansowanie niż brać pożyczkę...
Supraserwis

Postautor: gugol » 23 września 2017, 00:14 - sob

Dofinansowanie to nie jest taka prosta sprawa jak Wam się wydaje, jest tyle wniosków na jedno miejsce że to się w głowie nie mieści.
Jak masz dobrą poleconą firmę która udziela pożyczek pozabankowych na dobrych warunkach to się nie zastanawiaj jeżeli uważasz że to udzwigniesz,
jak nie masz to polecam Ci ich Credy , są sprawdzeni także nie masz się co obawiać.
gugol

Postautor: marrekk277 » 26 września 2017, 19:51 - wt

Dobrą pożyczkę dla przedsiębiorców znajdziecie tu http://www.bezbiku.info/kredyty-dla-firm/
marrekk277

Postautor: szaraczek103 » 02 października 2017, 20:29 - pn

najlepiej to chyba pożyczka pozabankowa. ja kiedyś pożyczyłem kilka tysięcy z https://wnet-pozyczka.pl/ i nie miałem żadnych problemów ze spłatą. no a co najważniejsze łatwo ją dostać. tego zo pamiętam to wiek ma znaczenie, a tak to tylko konto bankowe i dochody rzędu 1050 zł;)
szaraczek103

Postautor: Agusiek55 » 05 października 2017, 16:09 - czw

Też raczej w takie pozyczki bym celowała. Można je dostac bez zadnego problemu i to bardzo szybko i wygodnie. Np. oferta od https://bosspozyczka.pl/pozyczka-dla-fi ... swiadczen/ to super opcja dla każdej mniejszej firmy. U nich możecie liczyć na nawet 10 tys niemalze natychmiastowej pożyczki. Wysylane przelewem lub też kurier wam przynosci pod drzwi
Agusiek55

Postautor: Tosia » 08 października 2017, 13:38 - ndz

A wolisz kredyt czy pożyczkę? Bo banki przy małych działalnościach nie zawsze dają kredyty.Natomiast słyszałam, że na Credy.pl zawsze można znaleźć jakąś odpowiednią ofertę dla Twoich potrzeb i to na bardzo dobrych warunkach. Tutaj zostawiam [link] gdzie można sobie poczytać o nich i różnych opcjach darmowych pożyczek :)
Dla kobiety powinien liczyć się przede wszystkim wygląd! Elegancka kobieta zawsze powinna mieć na sobie elegancką biżuterię lub zegarek, który uzupełnia jej strój. Dla mnie zdecydowanie najlepszym wyborem są casio zegarki damskie!
Tosia

Postautor: Edyta6 » 09 października 2017, 23:35 - pn

Jak już uda Wam się dofinansować Waszą działalność to warto zainwestować w dobrą i skuteczną reklamę . Ja bym zwróciła się do specjalistów w swojej dziedzinie. Wieloletnie doświadczenie contentorganica https://contentorganica.pl/ może Wam z pewnością w tym pomóc. Na koncie mają wiele owocnych wspólprac ze znanymi markami,dlatego warto im zaufac.
Edyta6

Wróć do Rozmowy ogólne