remont i ocieplenie domu

Budowa, remonty, wyposażenie

remont i ocieplenie domu

Postautor: KasiaJo » 12 września 2017, 11:24 - wt

Hej! Czy ktoś z Was jest w trakcie albo planuje remont domu? My właśnie z mężem skończyliśmy po kilku latach :) Chciałam się podzielić swoimi odkryciami, bo jestem w niebo wzięta! Odkryliśmy świetny pomysł na oszczędzanie w trakcie remontu- co niestety się wiąże z wiecznym wyszukiwaniem odpowiedzi na różnych forach i poświęceniem dużej ilości czasu- ale uwierzcie- to się opłaca :) Po przerobieniu kilku fachowców stwierdziliśmy, że koniec z dawaniem się oszukiwać i zaczęliśmy wszytskie materiały wyszukiwać i zamawiać sami. Co więcej- przez internet! Jest bardzo dużo rewelacyjnych stron których lista jest bardzo długa. Co o tym myślicie? :)
KasiaJo

Re: remont i ocieplenie domu

Postautor: marzanna » 14 września 2017, 10:31 - czw

U wielu z nas remonty właśnie zbliżają się ku końcowi,minął najgorętszy okres remontowy,czyli wakacje.Jeśli robimy już wielkie remonty,wymieniamy okna,drzwi,warto zamiast od razu decydować się na zakup sprzętu,warto odwiedzić kilka stron producentów.To może okazać się tańszym posunięciem.
Jedną ze stron,na której znajdziemy okna PCV,aluminiowe,szeroki wybór drzwi,czyli balkonowe, aluminiowe,a nawet bramy garażowe jest http://www.domatus.pl/pl/
marzanna

Postautor: michal962 » 17 września 2017, 09:16 - ndz

a ile taki remont kosztuje
michal962

Postautor: Edyta6 » 17 września 2017, 22:34 - ndz

To już zalezy od skali remontu i co dokładnie chcemy wykonać. Po wycenę i usługi dzwoniłam do Malhaus http://malhaus.pl/ , bo mam do nich niedaleko. Pracują na terenie całej Małopolski i zajmują się kompleksowo takimi remontami domu oraz instalacjami .Można im zaufac.
Edyta6

Postautor: Piotr5 » 20 września 2017, 20:41 - śr

Najlepiej znaleźć firmę z polecenia, przez internet trochę ryzykowne.
Piotr5

Postautor: Blistka » 26 września 2017, 17:21 - wt

Warto też zwrócić uwagę na to, skoro była mowa o oszczędzaniu, że nie zawsze tanie materiały sprawdzą się na przestrzeni lat. Na przykład inwestując w dobre okna czy drzwi mamy pewność, że materiał użyty do produkcji jest najwyższej klasy, więc posłużą nam naprawdę latami. Czego o tańszych modelach nie można powiedzieć. Ja też dużą wagę przywiązuję do estetyki, bo jeżeli już remontować to tak, by wygląd potem zachwycał, więc jakość i wygląd to przede wszystkim. Dla osób szukających sprawdzonych okien, drzwi, czy podłóg mogę polecić firmę Ekspol http://ekspol.com.pl/, która posiada asortyment najwyższej jakości.
Blistka

Postautor: tolka » 27 września 2017, 14:03 - śr

U mnie to wyglądało tak, że wynajęliśmy z mężem firmę od ociepleń, zajęli się nałożeniem wszystkich elementów - tych siatek, klejów, styropianu tynków itd. wszystko od Caparola. Mąż później tylko sam robił wykończeniówkę i malowanie, tak by trochę grosza zaoszczędzić ;)
tolka

Postautor: damian0884 » 24 października 2017, 16:16 - wt

Remont to fajna sprawa, jak się go skończy. Z doświadczenia wiem, że same prace to nie problem. Na rynku jest bardzo dużo ekip, które są solidne i robią na prawdę świetną robotę. Dla mnie największym problemem okazało się pozbycie gruzu i odpadów remontowych. Panowie spakowali wszystko w worki i powiedzieli, że to już w mojej gestii. Moi znajomi mieli podobne doświadczenia. Jak mieli szczęście to pracownicy firmy remontowej znieśli wszystko do kontenera, ale i tak wszystko było na głowie klienta. Miałem farta i udało mi się trafić na firmę, która i wynosi i wywozi. Panowie z Irtran przyjechali, wynieśli worki z 4 piętra bez windy, do swojego samochody, zapłaciłem i już. Polecam ich, będziecie na pewno zadowoleni.
damian0884

Postautor: onaion » 28 października 2017, 19:32 - sob

Zgadzam się w 100% . W dzisiejszych czasach internet daje nam nieograniczone możliwości, warto z tego skorzystać. My na przykład jak budowaliśmy dom i szukaliśmy jakiegoś dobrego podgrzewacza do wody, to przeglądaliśmy oferty właśnie w internecie. Dzięki temu trafiliśmy na podgrzewacz - pompę ciepła Ariston (dokładnie ten https://remont.biz.pl/sklep/nuos-evo/17 ... iepla.html), który służy nam do dzisiaj i z którego jesteśmy naprawdę zadowoleni ;)
onaion

Postautor: maślanka » 08 listopada 2017, 12:03 - śr

Przy okazji remontu zdecydowałam sie na wymianę elektryki w domu, czy macie kogoś godnego polecenia? Myślałam o alltech bo moi znajomi korzystali z nich tylko instalację grzewczą im robili. Coś ktoś?
Gdzie warto zjeść Kraków http://www.lajkonik-pik.pl/pl/krakow ??  Lajkonik prawdę Ci powie. Sniadanie świeże, pożywne i zdrowe.
maślanka

Następna

Wróć do Wszystko dla domu