Nietypowe awarie w samochodzie

Forum o samochodach, motorach

Re: Nietypowe awarie w samochodzie

Postautor: Chalik12 » 16 stycznia 2018, 21:42 - wt

Awarie często się zdarzają. Przecież tego nie da rady przewidzieć.
____
odszkodowanie za błąd lekarski
Chalik12

Postautor: daniel.tomczak81 » 29 stycznia 2018, 09:00 - pn

Moim zdaniem wiele awarii w samochodzie jest wynikiem niesystematycznej wymiany olejów. Dobry olej to przecież gwarancja bezawaryjnej pracy silnika. Wiele osób spiera się o to, który olej jest najlepszy - motul, a może oleje shell. Co myślicie?
daniel.tomczak81

Postautor: Nikodem7 » 14 lutego 2018, 16:45 - śr

bardzo dziwne
Nikodem7

Postautor: umsa » 14 lutego 2018, 21:51 - śr

A ja w temacie serwisowania klimatyzacji. Jak często ją wykonujecie? Ja do tej pory jeździłam raz na 2-3 lata. Czy to wystarczająco często? Tu piszą http://twojmechanik.com/services/obsluga-klimatyzacji/, że należy taki serwis wykonywać najlepiej każdego roku. Jak to u Was jest?
umsa

Postautor: Vinop » 19 lutego 2018, 14:38 - pn

Ja po swoich licznych przygodach na drodze zdecydowałem się wykupić polisę https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/58319/66535/ubezpieczenie-assistance-pojazd-zastepczy Gdy w ramach assistance korzysta się z auta zastępczego, warto wziąć pod uwagę dwie rzeczy. Auto zastępcze jest niemal standardem w razie wypadku czy kradzieży samochodu. W bardziej rozbudowanych pakietach może przysługiwać też w razie awarii, a nawet wtedy, gdy auto jest na przeglądzie technicznym. Przysługujący klientowi czas wynajmu różni się w zależności od konkretnego programu i od umowy. W najbogatszych ofertach pojazd zastępczy przysługuje na cały okres naprawy auta, bez limitu dni. Niektóre firmy assistance proponują tylko osobowe samochody zastępcze, w innych klient może liczyć również na pojazdy dostawcze. Ze względu na większe ryzyko, assistance dla flot jest droższe niż dla klientów indywidualnych. W przypadku niektórych branż oraz kategorii kierowców prawdopodobieństwo zdarzenia wymagającego pomocy assistance jest szczególnie wysokie.
Vinop

Poprzednia

Wróć do Rozmowy o motoryzacji