Nietypowe awarie w samochodzie

Forum o samochodach, motorach

Nietypowe awarie w samochodzie

Postautor: Małoząb » 13 września 2017, 21:38 - śr

Hej, mam takie pytanie? Jakie nietypowe awarie przydarzyły Wam się w samochodach? U mnie kiedyś dłuższy czas nie świeciła się lampka w środku, aż w końcu okazało się, że ... przycisk w drzwiach lekko skorodował i WD40 wystarczyło :)
Małoząb

Re: Nietypowe awarie w samochodzie

Postautor: Lipka33 » 13 września 2017, 22:04 - śr

Kolega na imprezie kiedyś opowiadał, że w aucie jego kolegi zupełnie niespodziewanie wysiadła klima. Sprowadzali podobno jakiś tego rodzaju presostat do Fiata, aby wszystko zafunkcjonowało jak należy i cała akcja skończyła się pomyślnie :)
Lipka33

Postautor: onaion » 22 października 2017, 10:43 - ndz

U mnie ostatnio padł katalizator... Był do wymiany, ale najpierw musiałam coś zrobić ze starym katalizatorem. Znalazłam fajny skup katalizatorów, który swoje usługi świadczy również wysyłkowo - Katalizatory.pro , dzięki czemu nie musiałam nigdzie jechać ;) Umowa z nimi jest dostępna na ich stronie internetowej, więc nie miałam się czego obawiać. Jeśli jednak wolicie załatwiać takie sprawy osobiście, to żaden problem - można do nich podjechac bez wcześniejszego umawiania się ;)
onaion

Postautor: micoł » 06 listopada 2017, 11:51 - pn

Z nietypowymi awariami lepiej pojechać do wykwalifikowanych mechaników z polecenia, podobnie jest z instalacjami lpg , jeśli chcesz mieć porządną i dobrze zamontowaną skorzystaj z wyszukiwarki warsztatów na stronie optimagas.com
micoł

Postautor: FrankieeFran » 04 grudnia 2017, 09:54 - pn

Najlepiej dlatego kupic nowe auto na gwarancji. Wtedy nie musicie sie takimi rzeczami przejmować :) U mnie w sumie jak na razie wszystko dziala bez zarzutu ale tez wole nie zapeszać. Kupiłam nowego forda w salonie http://www.ursyncar.pl i jestem mega zadowolona
FrankieeFran

Wróć do Rozmowy o motoryzacji