Gotowe mieszkania Wrocław

Przedstaw swoje zainteresowania

Gotowe mieszkania Wrocław

Postautor: jonnkiszko » 25 października 2016, 15:57 - wt

Pilnie potrzebujecie ładnego mieszkania ? Chcielibyście wydać dobrze swoje oszczędności na piękne mieszkanie ? Zobaczcie ronson.pl/inwestycje-wroclaw/ i przekonajcie się o najwyższej jakości mieszkań na sprzedaż na zielonym Grabiszynku, na ul. Grobli czy ul. Jutrzenki !
jonnkiszko

Re: Gotowe mieszkania Wrocław

Postautor: sumka » 02 listopada 2016, 16:37 - śr

to chyba nie ma nic wspolnego z hobby :>?
sumka

Postautor: Szymon 34 » 16 listopada 2016, 21:17 - śr

No chyba nie:) ale jak już mamy temat to można go kontynuować. Ja skorzystałem z podobnej oferty jaką proponował lublin deweloper i się mogę pochwalić, że mieszkam. I jestem bardzo szczęśliwy, że mam własne mieszkanie nareszcie
Szymon 34

Postautor: Vinop » 24 listopada 2016, 09:22 - czw

Ja z kolei mogę Wam polecić mieszkania z rynku pierwotnego, które możecie podejrzeć tutaj https://vantage-sa.pl/inwestycje/mieszk ... oclaw.html . Macie do wyboru kilka lokalizacji, ale polecam Wam szczególnie mieszkania na osiedlu znajdującym się w Śródmieściu zaledwie kilka kilometrów od rynku. Mieszkanie znajduje się blisko centrum miasta, ale osiedle jest bardzo spokojne, dobrze skomunikowane. Na terenie osiedla znajduje się już przedszkole, weterynarz, pizzeria, dentysta, piekarnia i sklep spożywczy. Ogromną zaletą tego osiedla jest również własne nadbrzeże. Ja akurat nie posiadam żadnej łódki, ale już nie mogę doczekać się wiosennych nocnych spacerów w tej okolicy. Kolejną zaletą są również ceny, które nie są wygórowane.
Vinop

Postautor: galgan » 07 grudnia 2016, 16:35 - śr

Gdyby mnie było tylko stac :D
galgan

Postautor: ela677 » 26 marca 2017, 19:29 - ndz

Mieszkanie to bardzo duży wydatek, dlatego bez względu na to, czy kupujemy nowe, czy używane, to na jego odbiór lepiej zabrać z sobą specjalistę od budynków i instalacji. Dzięki temu unikniemy później nieplanowanych wydatków. Ja mogę polecić solidną firmę z doświadczeniem http://www.bialystok.przeglady-budowlane24.pl .
ela677

Postautor: Magelan60 » 04 kwietnia 2017, 14:52 - wt

A co powiecie o lokalizacji jaką mają mieszkania na sprzedaż bydgoszcz? Z tego co widzę to linia autobusowe kursują tutaj nagminnie a nie ukrywam, że mi na tym zależy. Ktoś mieszka w tamtych okolicach?
Magelan60

Postautor: bluee » 15 maja 2017, 14:24 - pn

Jeśli chodzi o mieszkania we Wrocławiu to polecam zapoznać się z ofertą dewelopera TEMAR http://www.temar.com.pl/. Mają spore doświadczenie i grono zadowolonych klientów. Inwestycje z dogodnymi lokalizacjami i wysokim standardem wykończenia mieszkań. Znajomi kupili u nich mieszkanie w tamtym roku i bardzo sobie chwalą :)
bluee

Postautor: Rodni » 17 maja 2017, 11:28 - śr

Ja tam we Wrocławiu nie chciałbym mieszkać. Sam parę lat temu uciekłem z tego miasta.
Rodni

Wróć do Hobby