potrzebna maszyna do szycia

Przedstaw swoje zainteresowania

potrzebna maszyna do szycia

Postautor: FosterFester » 07 czerwca 2016, 11:53 - wt

hej, obecnie jestem na utrzymaniu męża i opiekuje się dzieckiem. W wolnych chwilach coś tam sobie szyje, przerabiam, tworze. Powoli zaczyna mi to przynosic korzyści finansowe i mysle nad działalnością na większa skale. I tu pojawia sie przeszkoda w postaci mojej maszyny, bo mam jakis niewiadomej nazwy sprzet którego jakośc pracy pozostawia wiele do życzenia. Zastanwiam się nad zakupem czegos nowego. Czy Łucznik to dobry wybór? Jesli chodzi o wytrzymałośc to dalej są tak samo dobre jak te maszyny używane przez nasze babcie ? ;)
FosterFester

Re: potrzebna maszyna do szycia

Postautor: maślanka » 27 czerwca 2016, 12:26 - pn

myślę że Łucznik ma jedne z lepszych maszyn ;) popatrz sobie na http://www.galerialucznik.pl/maszynydoszycia mają duży wybór i takie proste, podstawowe i bardziej zaawansowane
Gdzie warto zjeść Kraków http://www.lajkonik-pik.pl/pl/krakow ??  Lajkonik prawdę Ci powie. Sniadanie świeże, pożywne i zdrowe.
maślanka

Postautor: spicybartek » 10 lipca 2016, 23:11 - ndz

a moze coś na przepisnaszycie.pl znajdziesz? Mają fajne artykuły, często super porady....
spicybartek

Postautor: Momo » 26 września 2016, 09:56 - pn

Szukasz maszyn? Zobacz tu www.embsystems.com.pl. Ja kupiłem ostatnio model Brothera, maszyna wymiata :)
Momo

Postautor: dlaszycia » 17 maja 2017, 12:22 - śr

Jeżeli potzebujesz maszyny a nie możesz się zdecydować to proponuję Ci wejście na stronę dlaszycia.pl - jest to sklep internetowy, na którym ludzi specjalizujący się w tej branży pomogą Tobie w dobrze odpowieniego sprzętu. :ugeek:
dlaszycia

Postautor: DorotkaP » 17 maja 2017, 13:57 - śr

Ja ostatnio szukałam maszyny i największy wybór mieli w małych lokalnych sklepach
DorotkaP

Postautor: handyman » 19 maja 2017, 09:00 - pt

W dlaszycia kiedyś kupowałem i bylo całkiem dobrze, w sumie maszyna śmiga do dziś. Ogólnie to w temacie nie jestem zbyt biegły więc ...
handyman

Postautor: maślanka » 20 maja 2017, 19:35 - sob

i jaką wybrałaś? Ja teraz dokupuję jeszcze na galerialucznik owerlock jak już szyć to już na całego, a jednak całkiem inaczej to wtedy wygląda.
Gdzie warto zjeść Kraków http://www.lajkonik-pik.pl/pl/krakow ??  Lajkonik prawdę Ci powie. Sniadanie świeże, pożywne i zdrowe.
maślanka

Postautor: Kamilossa » 23 maja 2017, 16:09 - wt

Możesz postarać się o dotację na dobrą nową maszynę.
Kamilossa

Postautor: KasiaJo » 17 lipca 2017, 11:27 - pn

Maszyna to jest świetne rozwiązanie, też się bawię w szycie. Ostatniej zimy też przerzuciłam się na druty i też zrobiłąm troche swetrów i szalików. Zawsze lubiłąm takie rozpinane i długie, ale niestety kupne są okropnie drogie, ale musze przyznać że znalazłam w necie jedną rzecz i właśnie włóczka boucle od welnabawelna.pl sparwdziła się świetnie na taki sweter! Nie gryzie, nie rozciąga się- jest idealny :) Wiadomo, że do mistrza mi brakuje ale polecam bardzo :)
KasiaJo

Następna

Wróć do Hobby