Zwierzątka :)

Przedstaw swoje zainteresowania

Re: Zwierzątka :)

Postautor: sebastian1578 » 05 kwietnia 2017, 08:59 - śr

Psy są genialne. Kotom nie ufam bo są nieobliczalne :D
sebastian1578

Postautor: jarumare » 26 kwietnia 2017, 12:10 - śr

Psy uważam za bardziej przyjacielskie stworzenia niż koty. Nie potrzeba dużo gadać, aby dowieść tego, że pies bliższy człowiekowi, ale za to dodam jaka rasa mnie najbardziej interesuję - uwielbiam buldoga francuskiego z małych, a z tych większych dobermana. W przyszłości chciałbym mieć psiaka, ale puki co jest to zbyt duża odpowiedzialność.
jarumare

Postautor: Magelan60 » 27 kwietnia 2017, 14:30 - czw

Ja nie jesteś przekonana czy twoje dziecko dobrze zajmie się zwierzątkiem możesz zająć go czymś pożyteczniejszym. Przeczytaj sobie artykuł przygotowany specjalnie dla mam i wykorzystaj zawarte w nim porady.
Magelan60

Postautor: monteo » 09 maja 2017, 11:23 - wt

Oczywiście że posiadanie psa wiąże się i z pewnymi wyrzeczeniami i dużą odpowiedzialnością. Np wakacje, do tej pory wybierałem ośrodki w kraju, do których mogłem jechać z psem. A teraz wybieramy się za granice. Żona chciała oddać psa na przechowanie do znajomych. Dzieci z mety ogłosiły strajk, ja też . Zaczęły się poszukiwania i syn znalazł to https://www.zwierzakowo.pl/portal/wyjazd-ze-zwierzeciem-zagranice/ Świetna strona dzięki której dowiedzieliśmy się czy należy się zając by móc zabrać psa ze sobą. Np do głowy by mi nie przyszło, że pies musi mieć paszport. Decyzja zapadła pies jedzie z nami.
monteo

Postautor: egon » 23 maja 2017, 16:17 - wt

Niezależnie czy to będzie pies, kot, czy chomik decyzja o posiadaniu w domu zwierzaka wiąże się z pewnymi obowiązkami. Mam kota i Prócz karmy i zmiany piasku w kuwecie, regularnie go odkrzaczam podając pastę TrichoCat firmy VetExpert, która zapobiegająca zbijaniu się włosów w żołądku i jelitach. Prócz tego trzeba też zadbać żeby kotek się nie nudził udostępniając mu zabawki pobudzające aktywność oraz wyostrzają zmysły.
egon

Postautor: Małoząb » 09 sierpnia 2017, 15:23 - śr

Ja się zastanawiam nad zakupem psa, ale z racji tego, że mieszkam w bloku nie wiem jaka rasa będzie odpowiednia i jednocześnie stosunkowo "mało" wymagająca. Co polecacie?
Małoząb

Postautor: oksynka » 12 sierpnia 2017, 20:41 - sob

Psy są najlepsze! Nie wyobrażam sobie życia bez psiaków!!!
oksynka

Poprzednia

Wróć do Hobby