Gotowanie i inne wariacje kuchenne.

Przedstaw swoje zainteresowania

Re: Gotowanie i inne wariacje kuchenne.

Postautor: Trylior » 21 października 2016, 13:33 - pt

Jednogarnkowe też są najlepsze dla mnie, wygodne i tyle:D
Trylior

Postautor: Kinka » 22 listopada 2016, 13:27 - wt

Ja uwielbiam zarówno dania jednogarnkowe jak i te, które wymagają większej ilości naczyń :P I do tego uwielbiam piec - wczoraj przykładowo robiłam ciasteczka ricciarelli z tego przepisu https://www.nutella.com/pl/pl/czarne-ci ... -z-nutella . Mmm uwielbiam słodkości z nutellą :mrgreen:
Kinka

Postautor: Kaszana » 20 stycznia 2017, 12:59 - pt

Wygodne ale nie koniecznie supersmaczne taka breja
Kaszana

Postautor: CzarnaKlaudia » 02 lutego 2017, 10:58 - czw

Ja tez bardzo lubię gotować. Jak tylko mam troche więcej wolnego czasu, to spędzam go wlasnie w kuchni. Kupiłam sobie niedawno zestaw garnków na stronie wasserman.pl i teraz gotowanie sprawia mi jeszcze więcej radości. Bo nie ma to jak gotowac w nowych garnkach!
CzarnaKlaudia

Postautor: notorycznie » 13 lutego 2017, 17:34 - pn

ja nigdy nie lubiłam gotować, mama zawsze mnie zmuszała żebym z nią stała w kuchni i się uczyła bo "mąż mi gotował nie będzie". obecnie mieszkam z chłopakiem i zazwyczaj na mnie spada tylko zmywanie naczyń, bo on lubi gotować :D
ja też ugotuję coś raz na jakiś czas, ale jak nie jestem do tego zmuszana to nawet sprawia mi to przyjemność :)
notorycznie

Postautor: jarumare » 26 kwietnia 2017, 12:53 - śr

notorycznie pisze:ja nigdy nie lubiłam gotować, mama zawsze mnie zmuszała żebym z nią stała w kuchni i się uczyła bo "mąż mi gotował nie będzie". obecnie mieszkam z chłopakiem i zazwyczaj na mnie spada tylko zmywanie naczyń, bo on lubi gotować :D
ja też ugotuję coś raz na jakiś czas, ale jak nie jestem do tego zmuszana to nawet sprawia mi to przyjemność :)

To i tak fajnie, że godzicie ze sobą te funkcję. Ja bardzo lubię robić zakupy, a gotowanie idzie mi średnio. Raczej nie chwytam za pierwszy lepszy przepis z myślą, że zrobie coś niesamowicie smacznego... Raczej czytam kilka pierwszych czynności i mi ręce opadają. A lubię jeść dosłownie wszystko!
jarumare

Postautor: DanielaMT77 » 06 maja 2017, 12:00 - sob

Uzywacie w kuchni jakis specjalistycznych pomocy? Bo ja tak:) Mam swietne akcesoria cukiernicze http://www.sklep.savpol.pl/akcesoria-cukiernicze/ , dzieki nim pieczenie ciast idzie mi coraz lepiej :) Polecam wam takze sie w takie zaopatrzyc.
DanielaMT77

Postautor: monimm82 » 10 maja 2017, 09:25 - śr

Mi za to w moich wariacjach kuchennych bardzo pomaga blog http://blog-cukierniczy.pl/ . Znajduje tam mnostwo ciekawych wskazowek i inspiracji to mojej najwiekszej pasji w zyciu, czyli oczywiscie pieczenia ciast ;D
monimm82

Postautor: spicybartek » 11 maja 2017, 23:00 - czw

Ja kupowałem kilka niezbędnych rzeczy do kuchni w sklepie wasserman.eu maja tam bardzo duży wybór takich produktów. Zresztą zawsze można cos upolować taniej, wystarczy zaglądać na ich aukcje.
spicybartek

Postautor: kamaa87 » 24 maja 2017, 19:41 - śr

Jeśli kupujecie sprzęt kuchenny AGD warto jednak wybrać coś z gamy wiodących marek.
kamaa87

PoprzedniaNastępna

Wróć do Hobby