Sklep internetowy z bielizną

Przedstaw swoje zainteresowania

Sklep internetowy z bielizną

Postautor: onko » 12 października 2017, 08:01 - czw

Sklep internetowy Koronkowa to miejsce, gdzie można zakupić nieprzeciętną bieliznę.
Jeśli poszukujesz podarunku dla swojej sympatii, albo pragniesz zaopatrzyć się w ekskluzywną bieliznę, obowiązkowo sprawdź ofertę.
Koronkowa proponuje bieliznę termoaktywną, korygującą, bezszwową, wieczorową oraz dla dzieci. Ponadto na stronie znajduje się wiele komfortowych koszul i biustonoszy dla kobiet w ciąży, strojów kąpielowych, pończoch, skarpet, leginsów oraz akcesoriów.
onko

Re: Sklep internetowy z bielizną

Postautor: Dikot45 » 19 października 2017, 11:42 - czw

Świetnie szukałem właśnie jakiegoś dobrego sklepu z bielizną. Może zrobię tam jakieś zakupy.
Dikot45

Postautor: Ptyszkremem » 11 grudnia 2017, 15:32 - pn

Przyznam szczerze, że moim zdaniem jest to temat dla jakiegoś specjalisty z tego obszaru tematycznego. Wielu problemów można sobie dzięki temu oszczędzić.
No ale i tak muszę żyć do czasu, kiedy przyjdzie mi umrzeć, a mogę żyć tylko tak, jak potrafię.
Ptyszkremem

Postautor: Madziulek321 » 12 grudnia 2017, 09:49 - wt

A jak wygląda według Was sprawa z rozmiarówką w sklepach internetowych? Można kupić coś ładnie leżącego bez przymierzania? Mam dość szerokie biodra i szczupły brzuch, zastanawiam się, czy na taką figurę coś się znajdzie ;)
Madziulek321

Postautor: Kemny » 08 stycznia 2018, 12:17 - pn

A kupowaliście kiedyś bieliznę z marketów? Wiem, że też czasami zdarzają się znane marki w ofercie. Z tego co kojarzę to kiedyś gazetka biedronka takie coś zawierała. Warto sobie poszukać i porównać oferty, bo czasami można się miło zaskoczyć i kupić fajną bieliznę w niskiej cenie.
Kemny

Postautor: Barnabo2 » 22 stycznia 2018, 13:52 - pn

a to nie wiedziałem o tym
Barnabo2

Wróć do Hobby