Dekorowanie mieszkania

Przedstaw swoje zainteresowania

Dekorowanie mieszkania

Postautor: kasiazaleta » 23 czerwca 2017, 08:54 - pt

Uwielbiam nowoczesne trendy w aranżacji mieszkania. Obecnie dostępne są takie cudeńka, że na wodzy trzeba trzymać wyobraźnię, aby nie popaść w kicz. Staram się doradzać obrazkami z sieci. Najlepiej przecież zobaczyć i się zainspirować :) Pomocny link:
- dopasowanie kolorów - nie tylko dla aranżacji mieszkania - ten program sam podpowiada pasujące kolory i jest darmowy
kasiazaleta

Re: Dekorowanie mieszkania

Postautor: Zader » 26 czerwca 2017, 16:59 - pn

Ja mam to szczęście że moja dziewczyna zajmuję się aranżacjami :)
Zader

Postautor: Kalina1 » 08 lipca 2017, 11:15 - sob

Ja póki co planuję aranżacje wnętrz mojego mieszkania. Obecnie jestem na etapie wykończeń a z pomocą firmy malhaus http://malhaus.pl/ wszystko powinno pójść sprawnie. Planuję zrobić sobie pastelowe ściany w różnych kolorach dzięki czemu późniejsza dekoracja będzie znacznie łatwiejsza i bardziej efektowna.
Kalina1

Postautor: donarel » 11 lipca 2017, 17:50 - wt

Ja uważam, że do tego powinno się zatrudniać profesjonalistów
donarel

Postautor: tixel » 15 sierpnia 2017, 20:45 - wt

niestety nie znam się na tym
tixel

Postautor: Aligator » 19 października 2017, 12:58 - czw

Z czasem pojawiają się coraz to ciekawsze i bardziej pomysłowe sposoby na udekorowanie domowych wnętrz. Ja sam staram się stawiać na elegancję i zamówiłem całkiem niedawno naścienne naklejki do sypialni, które na tle jasnych ścian całkiem ładnie się prezentują. Nie zdawałem sobie sprawy, że istnieją tak łatwe sposoby na udekorowanie ścian poszczególnych pomieszczeń. W sumie nawet jeśli komuś taka naklejka się nie spodoba lub z czasem znudzi, to może ją odkleić i zastosować jakąś inną formę dekoracji. ;)
Aligator

Postautor: Vinop » 11 grudnia 2017, 09:27 - pn

Jeżeli chodzi o farby i odpowiednio dobrany kolor to ja korzystałam z farb marki http://nobiles.pl/produkty/sciany-i-sufity/ Nie trzeba inwestować dużych pieniędzy, żeby mieszkanie wyglądało na drogie. Istnieją tanie i proste sposoby, żeby nadać skromnym wnętrzom 'bogatszy' wystrój. Głębokie, nasycone barwy wprowadzają do wnętrz szlachetność i nadają im charakteru. Wystarczy pomalować jedną ścianę bądź jej fragment, a efekt może być naprawdę spektakularny, szczególnie jeśli całe wnętrze jest utrzymane w stonowanej kolorystyce. Dobrze sprawdzają się barwy ciemne: granat, bordo, głęboka zieleń, ale też wyszukany turkus bądź pomarańcz. Dobranie właściwego odcienia jest kluczowe. Kolorem możemy zaakcentować określone miejsca, optycznie zmieniać proporcje pomieszczenia, budować perspektywę. Nie trzeba przy tym pokrywać całej ściany, żeby osiągnąć określony efekt. Można na przykład, pomalować fragment ściany za półkami. Zastosowany tam granat ożywia wnętrze i nadaje mu wyrafinowanego charakteru.
Vinop

Wróć do Hobby