Strona 1 z 3

Język angielski

Post: 24 października 2016, 22:42 - pn
autor: FosterFester
Szukam dobrego kursu językowego English Bussines w Krakowie. Jesteście mi w stanie coś polecić?
Sam słyszałem, że Lincoln krakowski ma całkiem dobry ten kurs, ale chciałbym się dowiedzieć z pierwszej ręki, jak tam u nich jest

Re: Język angielski - szkoła języków obcych

Post: 31 grudnia 2016, 12:02 - sob
autor: Trikardo75
Cześć, z tego co wiem dobra i renomowana szkoła języków obcych to Berlitz. Mają rozproszone placówki edukacyjne w całym kraju - włączając w to oczywiście Kraków.
Berlitz jest siecią szkół językowych na całym świecie - bardzo dużą wagę przywiązują do odpowiedniego doboru wykładowców, lektorów itp. Poszukaj na stronie gdzie dokładnie mieści się
placówka w Krakowie - ale była to okolica ul. Królewskiej. Z resztą czy to lokalizacja to Kraków czy szkoła języków obcych Warszawa to http://www.berlitz.pl/szkola-jezykowa-warszawa-ul-postepu znajdziesz tam na pewno.

Re: Język angielski

Post: 31 grudnia 2016, 19:11 - sob
autor: Rusałka
Mnóstwo jest szkół językowych, ciężko się teraz na jakąś zdecydować. Ja szukałam takiej, gdzie odbywają się zajęcia w małych grupach. Takie kameralne kursy organizuje szkoła http://krajowy.biz/firma,kursy-jezykowe ... b-jezykowy . Mają super lektorów i ciekawie prowadza zajęcia.

Re: Język angielski

Post: 27 marca 2017, 22:08 - pn
autor: Milagros
Może zamiast chodzić na nudny kurs, lepiej zacząć czytać portale w języku angielskim http://people.com/ Dzięki temu będziesz wiedział, co się dzieje w świecie, a przy okazji poznasz słownictwo, które Anglicy stosują na co dzień, Żaden kurs nie zapewni Ci tego. W mowie potocznej występuje wiele zwrotów, których nie uczą na żadnych kursach.

Re: Język angielski

Post: 22 kwietnia 2017, 21:07 - sob
autor: PannaMaja
Szkoła językowa jak http://www.lincoln.edu.pl/ to idealne rozwiązanie dla każdego. Gdy wyjeżdżamy zagranicę czy szukamy niezbędnych informacji w sieci, znajomość angielskiego to podstawa. Pracodawcy także zwracają uwagę na znajomość języka. W wielu korporacjach angielski jest podstawowym językiem komunikacji.

Re: Język angielski

Post: 26 kwietnia 2017, 18:49 - śr
autor: Kalina1
Jeśli chodzi o kursy online to warto zainteresować się takimi,które pogłębią wiedzę z zakresu języka polskiego. Te kursy http://verbisonline.com/pl/ są co prawda kierowane głównie do obcokrajowców jednak uczestniczyłam w tych kursach i wiem ,że warto. Dostosowują się do każdego kursanta.

Re: Język angielski

Post: 28 kwietnia 2017, 13:17 - pt
autor: Magelan60
Jeżeli szukasz też innych sposobów na pogłębianie wiedzy szkolne u swojego dziecka to polecam Ci te pomysły http://www.ml-eko.pl/jak-wspomoc-w-edukacji-przedszkolaka/.

Re: Język angielski

Post: 23 maja 2017, 16:10 - wt
autor: Kamilossa
Która szkoła ma najlepsze opinie?

Re: Język angielski

Post: 19 czerwca 2017, 15:12 - pn
autor: monteo
ja proponuje zapoznać się z ofertą tej księgarni wysyłkowe http://www.taniaksiazka.pl/podreczniki-c-313.html Znajdziecie tu nie tylko podręczniki do nauki języka angielskiego. Są też i inne pomoce jak słowniki, ćwiczenia itp. Do tego ta księgarnia ma bardzo wysokie promocje. A podręczniki sa w wyjątkowo niskich cenach.

Re: Język angielski

Post: 01 lipca 2017, 17:55 - sob
autor: Leno
Wszystko niby takie fajne z tymi kursami ale czasem i to nie pomaga nauczyć się dobrze języka. Mój brat chodził na kurs a matury nie zdał. Teraz przygotowuje się do poprawki. Myślę, że najlepszym pomysłem byłoby, gdyby skorzystał z korepetycji z języka angielskiego. Taki "indywidualne" nauczanie z pewnością więcej pomoże niż lekcje w grupie. Znalazłam takie centrum edukacyjne Edun http://edun.pl/ - udzielają korepetycji z różnych przedmiotów. Czy ktoś z Was korzystał z ich pomocy? Szukam dla brata naprawde sprawdzonego korepetytora.