dobry dentysta

Recenzje instytucji,firm, produktów

Re: dobry dentysta

Postautor: onaion » 31 marca 2018, 09:16 - sob

Jeśli będziecie szukać zaufanego, dobrego stomatologa na terenie Bielska-Białej lub też w okolicach, to polecam specjalistów przyjmujących w Centrum Medycznym Danea. Oprócz usług tradycyjnej stomatologii, możecie tam również zapisać się do chirurga stomatologicznego lub ortodonty. W Centrum jest bardzo miła obsługa i panuje przyjazna atmosfera, specjaliści mają wieloletnie doświadczenie, a za najbliższym terminem wizyty naprawdę nie trzeba długo czekać :) Polecam ;)
onaion

Postautor: marciniak » 31 marca 2018, 09:45 - sob

W Lublinie mogę Wam polecić gabinet dentystyczny http://dentamed.lublin.pl/. Przyjmują tam świetni specjaliści nie tylko z zakresu stomatologii ogólnej, ale też implantoprotetyki czy ortodoncji. Myślę, że z każdym problemem możecie się do nich udać.
marciniak

Postautor: Leno » 15 kwietnia 2018, 12:04 - ndz

Gabinetów jest mnóstwo ale znalezienie dobrego dentysty wcale nie jest takie proste. Ja mam do usunięcia wszystkie ósemki i własnie rozglądam się za gabinetem, gdzie przyjmuje chirurg stomatolog . Moja koleżanka rwała ósemki u doktor Świątkowskiej, która ma gabinet w krakowskim Podgórzu. Była bardzo zadowolona bo zabieg był całkowicie bezbolesny, miała dobrze założone szwy i szybko rana się zagoiła. Chyba zdecyduję się na rwanie u nich, skoro kumpela już przetarła tam szlaki :)
Leno

Poprzednia

Wróć do Opinie