PKO czy ideabank dla nowej firmy

Recenzje instytucji,firm, produktów

PKO czy ideabank dla nowej firmy

Postautor: spicybartek » 30 czerwca 2016, 12:58 - czw

Hej, zastanawiam się nad wyborem konta w banku dla mojej nowej firmy która bedzie się zajmowała ręczną produkcja róznego rodzaju ozdób. Przeglądałem oferty banków i na polu bitwy zostało dwóch kandydatów, PKO oraz idea bank. Interesuje mnie konta firmwe i nie wiem które wybrac. Macie jakieś doświadczenia jesli chodzi o te banki?
spicybartek

Re: PKO czy ideabank dla nowej firmy

Postautor: wertykalny » 01 lipca 2016, 13:06 - pt

w PKO ma konto mój ojciec i nie narzeka ale ja z własnego doświadczenie wybrałabym ideabank. Mam tu konto od paru lat, jest tanie w utrzymaniu, co jakiś czas dochodza nowe usługi. OStatnio dostałam dostęp do mobilnego wpłatomatu i ideacloud do zarządzania finansami firmy. Co wiecej mogę wziąc kredyt przez internet co też nie jest standarem w innych bankach. Wg mnei to najlepsza opcja dla przesiębiorcow ;) Rzuć okiem na https://www.ideabank.pl/ranking-kont-bankowych tu masz wszystko fajnie opisane ;)
wertykalny

Postautor: Blistka » 24 marca 2017, 13:16 - pt

To ja dla osób, które aktualnie poszukują najlepszego konta dla swojej firmy, polecę stronkę http://sukces-w-biznesie.net/konto-firmowe-gdzie-najkorzystniej-wybrac/. Zawiera ona wiele cennych informacji, zarówno gdzie najkorzystniej jest wybrać takie konto, ale również wiele innych, jak np to, skąd pozyskać pieniądze na założenie firmy, czy jak mądrze zarządzać czasem. Myślę, że są to informacje, z którymi na pewno warto się zapoznać, by budować sukces swojej firmy.
Blistka

Postautor: Magelan60 » 17 maja 2017, 09:21 - śr

Obrazek
Magelan60

Wróć do Opinie