Targi w Krakowie

Recenzje instytucji,firm, produktów

Targi w Krakowie

Postautor: maślanka » 10 czerwca 2016, 09:49 - pt

Hej, byliście kiedyś na jakiś wydarzeniu organizowanym przez fime Targi w Krakowie, warto się wybrać? Bo z tego co widziałam to organizuja sporo eventów na jesien
Gdzie warto zjeść Kraków http://www.lajkonik-pik.pl/pl/krakow ??  Lajkonik prawdę Ci powie. Sniadanie świeże, pożywne i zdrowe.
maślanka

Re: Targi w Krakowie

Postautor: CzarnaKlaudia » 04 sierpnia 2016, 10:59 - czw

ja byłam w tym roku na Packaging Innovations, świetnie zorganizowany event, widać że się profesjonalnie tym zajmują. Na jesień z firmy jedziemy na Targi Maintenance które też organizują (planowanie i optymalizacja produkcji), odbywają się w Krakowie na poczatku października, już się nie mogę doczekać :)
CzarnaKlaudia

Postautor: spicybartek » 04 sierpnia 2016, 12:10 - czw

również byłem na Packaging Innovations i jestem pod wrażeniem, że tak wiele ludzi przychodzi na te targi. Tak patrząc z boku jest to idealna forma reklamy dla firm które się tam promują skoro przychodzi tylu potencjalnych klientów :) Jako właśnie taki potencjalny klient i ciekawska osoba wybieram się teraz w październiku na targi EUROTOOL czyli międzynarodowe targi obrabiarek, narzędzi i urządzeń do obróbki materiałów. Moim daniem będą to bardzo innowacyjne targi a bardzo lubię takie rzeczy więc będę na pewno! ;)
spicybartek

Postautor: sofia32 » 09 stycznia 2018, 11:58 - wt

Takie targi to świetna okazja do tego, by zaprezentować swoją firmę. Wyjście do klienta się opłaca. Jak widać dużo osób korzysta z takich targów. Dlaczego więc nie pozyskać ich jako swoich klientów. Wystarczy tylko interesujące stoisko wystawiennicze, które wyróżni naszą ofertę. Wiem, że jest na rynku firma Retio https://www.retio.pl/, która przygotowuje takie kompletne stoiska wystawiennicze i dostarcza je za darmo w kraju. Warto więc rozważyć taką formę reklamy.
sofia32

Wróć do Opinie