Polska czy zagranica?

Recenzje instytucji,firm, produktów

Polska czy zagranica?

Postautor: FosterFester » 07 czerwca 2016, 12:02 - wt

Hej, od kilku lat co wakacje jeżdże nad polskie morze i nie ukrywam że trochę mnie to nudzi ;) Na każdym korku masa ludzi i ceny jak z kosmosu. Zastanawiam się nad wyjazdem do jakiegoś mniej lub bardziej egzotycznego kraju. Gdzie wg was warto jechać? A moze są w Polsce jakieś ciekawe miejsca gdzie nie ma miliona osób ? ;)
FosterFester

Re: Polska czy zagranica?

Postautor: Trikardo75 » 10 czerwca 2016, 23:01 - pt

Grecja, Chorwacja, Węgry , Słowacja - to są kraje gdzie spokojnie znajdzie się wakacje taniej niż nad Bałtykiem.
Oczywiście nasze Morze też ma swój urok - ale jak chodzi o główny urlop w moim przypadku - muszę mieć na 100% upały... Stad od jakichś 10 lat wybieram południe Europy.
Trikardo75

Postautor: Maddanel » 17 czerwca 2016, 15:43 - pt

Mogę do tej listy dołożyć także Bułgarię - siostra była tam już dwa razy razem z mężem i dzieckiem i strasznie zachwalają. Gdyby nie to, że raczej nie lubię ruszać się z rodzinnego miasta (a co dopiero kraju), to pewnie udałoby się jej namówić mnie na wspólny wyjazd.
Agencja zatrudnienia Kraków - polecam gorąco :)
Maddanel

Postautor: wertykalny » 29 czerwca 2016, 19:59 - śr

to ja sobie wciąż naszego morza nie mogę odmówić, chyba mi się nigdy nie znudzi dla mnie ma absolutnie swój wyjątkowy klimat, genialnie jest w Ustce w http://www.hotel-lubicz.pl/ i z przyjemnością tam wracamy, fantastyczne jedzenie mają i mega spa więc nawet gdyby pogoda nawaliła (chociaż to lato się tak nie zapowiada) to też człowiek się nie nudzi i absolutnie nie żałuje wyjazdu
wertykalny

Postautor: maślanka » 01 lipca 2016, 14:11 - pt

kurczę tylko z tym morzem taki problem że niemiłosierne tam tłumy i pod tym względem dla mnie to żadnej odpoczynek, wolę zdecydowanie więcej spokoju, jedziemy z rodzinką nad jezioro do agroturystyki Brzezina, zapowiada się świetnie biorąc pod uwagę fakt, że jest tam tylko pare domków i piękna przyroda więc mam nadzieje, że nabiorę odpowiednich sił przed powrotem do pracy
Gdzie warto zjeść Kraków http://www.lajkonik-pik.pl/pl/krakow ??  Lajkonik prawdę Ci powie. Sniadanie świeże, pożywne i zdrowe.
maślanka

Postautor: wertykalny » 09 lipca 2016, 22:47 - sob

Proponuję Hiszpanie bo ja tam właśnie w tym roku się wybieram:) Tym bardziej jeśli chcesz egzotycznego wypoczynku a wystarczy teraz sprawdzić pogodę,największe upały w całej Europie bodajże.
Radze zakupić bilety lotnicze na http://www.eloty.pl/hiszpania/barcelona/ bo ja tam bukowałem i wyszło mega tanio, no chyba że stawiasz na busa ale to dla mnie niezrozumiałe :P
wertykalny

Postautor: spicybartek » 09 lipca 2016, 22:51 - sob

a my jednak w tym roku stawiamy na Polskę. Mimo wszystko czuję, że trafimy na dobrą pogode (wyjazd w sierpniu) a jak nie to i tak już za poźno na gdybanie :)
Jedziemy do Gąsek a nocujemy w ośrodku rekreacyjnym Aga. Żona już nie może się doczekać bo mają SPA w ofercie a cały kompleks położony jest 20 metrów od można. Więc nawet jak pogoda się nie uda myśle że znajdziemy wiele atrakcji w ośrodku i relaks tak czy siak będzie ;)
spicybartek

Postautor: wertykalny » 29 sierpnia 2016, 23:27 - pn

Ja w tym roku wybrałem Polskę :) A dokładniej, byliśmy z żoną i dziećmi w hotelu grand lubicz w Ustce http://www.grandlubicz.pl/ . Mają naprawdę rewelacyjną ofertę dla rodzin z dziećmi, aż sam byłem zaskoczony. Np. są opienkunki, które organizują dla dzieciaków fajne zajęcia, podczas gdy my mogliśmy się spokojnie relaksować w spa :)
wertykalny

Postautor: ratataj » 18 października 2016, 14:51 - wt

Polska, jestem chyba patriotą :) Albo ktoś inny powie, że biedakiem :D Chociaż wcale się nie zgodzę - bo niejednokrotnie mi się zdarzyło zapłacić więcej nad naszym Morzem niż za granicą
ratataj

Postautor: ela677 » 23 marca 2017, 20:26 - czw

Z jednej strony, fajnie byłoby spędzić wakacje gdzieś gdzie jest ciepło. Ale mimo to preferuję polskie morze.
ela677

Następna

Wróć do Opinie