Polska czy zagranica?

Recenzje instytucji,firm, produktów

Re: Polska czy zagranica?

Postautor: Rene29 » 12 września 2017, 09:09 - wt

Myślę, czyby na wiosnę nie wynająć jakieś chatki nad naszymi Mazurami. Głównie zwiedzam inne kraje, ale na Mazurach nigdy nie byłem. Jak tak przeglądam te oferty: http://www.e-wczasy.pl/noclegi/region/mazury-i-podlasie/ to ceny są bardzo w porządku. Panie i Panowie, warto je odwiedzić :?:
Rene29

Postautor: lajmil » 17 września 2017, 18:02 - ndz

zapowiada się świetnie biorąc pod uwagę fakt, że jest tam tylko pare domków i piękna przyroda więc mam nadzieje, że nabiorę odpowiednich sił przed powrotem do pracy
lajmil

Postautor: wertykalny » 20 września 2017, 06:18 - śr

zagraniczne wojaże to tylko azja. a w polsce na długi weekend świetne jest trójmiasto. gdańsk jest wspaniały. a na miejscu trzeba koniecznie zjeść jakieś tradycyjne danie z restauracji żuraw - jak odkryliśmy to miesjce to wracamy tam z radością na śniadanko rano albo na pyszne pierogi na obiad :) gdańska starówka nieporównywalna z żadną :)
wertykalny

Postautor: daminlis » 03 października 2017, 12:48 - wt

Zdecydowanie lepiej za granicę
daminlis

Postautor: alasek » 05 października 2017, 10:10 - czw

Polska, nasz kraj, nasza Ojczyzna :)
alasek

Postautor: wiktoria » 23 listopada 2017, 13:49 - czw

Mówi się "cudze chwalicie, swego nie znacie". Warto zatem poznać swoje i... cudze :) Tak naprawdę warto jechać i w Polskę i za granicę, wszystko zależy od czasu, kierunku, oczekiwań i... towarzystwa :) Dodam jeszcze od siebie, że trafiłem niedawno na taki tekst o podróżowaniu z dzieckiem, który chyba warto poznać jeżeli planujemy dłuższą podróż z naszymi pociechami.
wiktoria

Postautor: monteo » 05 grudnia 2017, 08:40 - wt

Faktycznie warto zwiedzać swój kraj, ale i poznawać zagranicę. My szukamy ofert w internecie z dużym wyprzedzeniem. W tedy najłatwiej o promocyjne ceny. No i nie jeździmy autem tylko korzystamy z lotów. Nasze auto zostaje na strzeżonym, monitorowanym parkingu https://www.parking-lotnisko.pl/ A my w ciągu kilku minut podstawionymi busami dostajemy się na lotnisko. Trzeba zaznaczyć ze transfer jest bezpłatny. Potem lot, a na miejscu wypożycza się auto i zwiedza. To najlepsza forma odpoczynku naszej rodzinki. Lubimy zwiedzać sami i nie być przez nikogo ograniczani. Teraz nam się marzą Włochy, mam nadzieję że córka znajdzie odpowiednie i tanie propozycje w internecie. Ona jest wręcz mistrzem w takim wyszukiwaniu.
monteo

Postautor: Benek121 » 06 grudnia 2017, 10:22 - śr

jak na moje to lepsza zagranica
Benek121

Poprzednia

Wróć do Opinie