Polska czy zagranica?

Recenzje instytucji,firm, produktów

Re: Polska czy zagranica?

Postautor: Solution » 23 marca 2017, 20:46 - czw

Ja tam wole Polske ale fajnie jest zarobić trochę poza granicami kraju
Solution

Postautor: klopsik » 03 kwietnia 2017, 14:21 - pn

My wybieramy się w tym roku na Korfu do Grecji! :D
klopsik

Postautor: marciniak » 13 czerwca 2017, 13:36 - wt

Za granicą zawsze jest pogoda, a na dodatek można zrobić tam wiele fajnych rzeczy, na przykład wynająć jacht. Polecam poczytać trochę o możliwości wynajmowania jachtów: http://www.globtourist.com/czartery-jachtow-polinezja-francuska.html. Polinezja Francuska to moim zdaniem idealne miejsce na tego typu wakacje. Na pewno Wam się spodoba.
marciniak

Postautor: Vinop » 06 lipca 2017, 15:58 - czw

Ja zastanawiam się nad tym, aby wysłać syna na obóz do Szklarskiej Poręby. Ofertę znalazłam na stronie https://www.atas.pl/ Wakacje w kraju są tańsze, wymagają od nas mniej przygotowań i sama podróż z pewnością okaże się krótsza. Nie ma również w tym przypadku problemów językowych, które mogłyby wystąpić podczas zagranicznych wojaży. Wakacje w kraju to doskonały sposób na lepsze poznanie swojej okolicy jak i dalszych zakątków naszej ojczyzny. Przyjemne wczasy można spędzić także nad polskimi jeziorami. Nie brakuje ich na Pojezierzu Mazurskim oraz w Borach Tucholskich. Ciekawym pomysłem na wakacje w tych rejonach są spływy kajakowe czy wybranie się na rajd rowerowy. Taki aktywny urlop może stać się wspaniałym sposobem na odreagowanie w przypadku siedzącej lub wyjątkowo stresującej pracy. Jeśli z kolei marzą się nam długie, piesze wędrówki i zwiedzanie, z pewnością spodoba się nam Jura Krakowsko-Częstochowska. Wapienie, skały oraz ruiny, spotykane na szlaku uatrakcyjnią urlop i dostarczą niezapomnianych wrażeń. Doskonałym pomysłem jest również wyjazd w góry. W naszym kraju naprawdę jest w czym wybierać.
Vinop

Postautor: monimm82 » 08 lipca 2017, 16:48 - sob

Ja to raczej celowałbym we wczasy zagranica. Za bardzo podobne kwoty, a szczerze mowiac czasami nawet za nizsze mozecie pojechac na swietne wczasy zagraniczne i bawic sie duzo lepiej niz w Polsce. Wiadomo Polska tez ma swoje uroki ale np. taka Bulgaria autokarem https://www.europol.com.pl/bulgaria to dla mnie bajka:) Bylem dwa lata temu w Slonecznym Brzegu i mega mi sie tam spodobalo. Polecam ten kraj i miejscowosc turystyczna.
monimm82

Postautor: doorf33 » 11 lipca 2017, 10:38 - wt

Najlepiej za granicą w Hiszpanii np.
MechProject.pl - Automatyzacja Procesów Produkcyjnych
doorf33

Postautor: KasiaJo » 17 lipca 2017, 10:55 - pn

A może polskie góry? W tatrach można od razu się zakochać! Cudowna sparawa, ale jeżeli zagranic to zdecydowanie Grecja. Super widoki, przemii ludzie no i wspaniałe jedzenie!
KasiaJo

Postautor: arigia » 20 lipca 2017, 19:40 - czw

lepiej zostac w polsce bo tutaj nie ma zamachowq!
arigia

Postautor: Dzennika5 » 16 sierpnia 2017, 21:06 - śr

Mysle ze w Polsce jest co zwiedzac :) mowie to z autopsji bo bardzo duzo podrozuje po Polsce. Widzę dużo pięknych miejsc szczególnie z tego powodu że jeżdzę na wycieczki motocyklowe najczęściej :) Odkąd zakupilam piekna maszyne http://motohangar.pl zakochałam się w takim sposobie podróżowania
Dzennika5

Postautor: Karol87 » 11 września 2017, 20:24 - pn

Ja osobiście pracuję za granicą. Znalazłem pracę dzięki agencji Brasco. Pracuję teraz w Niemczech, obowiązki w pracy mam takie same jak u nas w PL, a zarobki 2 razy większe. To chyba wystarczający powód by tam zostać.
Karol87

PoprzedniaNastępna

Wróć do Opinie