Jaki transport do Niemiec wybrać

Recenzje instytucji,firm, produktów

Jaki transport do Niemiec wybrać

Postautor: Anika » 18 maja 2016, 21:59 - śr

Macie może jakieś doświadczenia w związku z wyjazdami do Niemiec?
Anika

Re: Jaki transport do Niemiec wybrać

Postautor: Anika » 18 maja 2016, 22:01 - śr

Chciałabym skorzystać z jakiegoś dobrego środka transportu, jednak póki co nie bardzo wiem, co powinnam wybrać. Rozważałam jazdę koleją, jednak tak na dobrą sprawę nieco się jej obawiam, dlatego też myślę sobie, że najlepszym rozwiązaniem dla mnie będą przewozy do Niemiec Wrocław . Korzystaliście może kiedyś z takiej opcji?
Anika

Postautor: moniczka80 » 26 czerwca 2016, 19:08 - ndz

Polecam portal http://eurobusy.pl - znajdziecie na nim ponad 60 przewoźników, którzy mają trasy do większości europejskich miast, z opcją dowozu od drzwi do drzwi! To spora wygoda, a koszt dużo niższy niż w przypadku lotu samolotem.
moniczka80

Postautor: Momo » 27 czerwca 2016, 20:32 - pn

Do Niemiec to najlepiej wybrać transport pewny :) Ja często korzystam z firmy z Łodzi ponieważ mają ciekawą opcję busów do wynajmu. Jak mam coś do przywiezienia z Niemiec to zawsze od nich biorę auto. W razie potrzeb tu macie dane kontaktowe.
Momo

Postautor: To_my_Polacy » 26 września 2016, 20:57 - pn

Powiem Ci jak to w moim przypadku wygląda. Do tej pory jeździliśmy całą grupą moim samochodem i nikt nie raczył partycypować w kosztach. Zajeździłem swój samochód i to trochę nie fair. Teraz skorzystałem z usług taniej wypożyczalni samochodów i mamy stałą miesięczną opłatę i dzielimy koszty na 8 osób. Jest sprawiedliwie, każdy płaci po równo a ja nie męczę swojego samochodu.
To_my_Polacy

Wróć do Opinie