Opony

Recenzje instytucji,firm, produktów

Opony

Postautor: Sybilla » 16 września 2015, 22:52 - śr

Czy ktoś moze mi doradzić jakie są najlepsze opony do wózka widłowego? My mamy problem z wyborem bo jest tego dość dużo..
Sybilla

Re: Opony

Postautor: monteo » 18 września 2015, 10:54 - pt

Nie podajesz w jakich warunkach masz zamiar pracować i jakie wymiary opon cię interesują. Ale osobiście nie znalazłem lepszej ofert niż Prestige Tyres W zakładce modele, znajdziesz rozmiary i inne ważne informacje. Ja od siebie mogę dodać, ze są wytrzymałe, nie pękają, nie kruszą się. A pracuje na budowie w różnych warunkach i sprawdzają się.
monteo

Postautor: Jagoda » 20 grudnia 2015, 13:06 - ndz

Mój mąż podpowiada, że te opony do wózków widłowych są ok.
Jagoda

Postautor: Vinop » 18 kwietnia 2017, 15:04 - wt

Aby wybrać dobre opony do naszego pojazdu musimy znać nie tylko wyniki testów, lecz także wiedzieć gdzie kupić gumy, aby nie przepłacić i wybrać optymalny model do pojazdu i warunków jazdy. Wielu kierowców dla oszczędności wiosną nie zmienia opon na letnie i przez cały rok jeździ na zimówkach. To nie najlepszy pomysł, opony zimowe od biedy nadają się wprawdzie do jazdy latem po suchej nawierzchni, ale wbrew temu, co czasem sugerują reklamy, większość z nich źle odprowadza wodę i ma słabą przyczepność na mokrej nawierzchni. Jeśli nie mamy opon letnich lub całorocznych, trzeba je kupić. Nie znaczy to jednak, że należy przepłacać. Jeśli nie stać was na dobre opony, upewnijcie się, czy nie dałoby się założyć do auta opon w tańszym rozmiarze. Czasami nieznaczna zmiana jednego parametru obniża cenę opony o 30 proc. lub więcej. Zdarza się to często w przypadku rozmiarów charakterystycznych dla starszych pojazdów, których ogumienie kiedyś było normalne, a teraz stało się nietypowe. Największy wybór opon znajdziesz na stronie http://www.ceneo.pl/Opony
Vinop

Postautor: maślanka » 05 czerwca 2017, 11:02 - pn

Opony teraz najlepiej przez internet kupować. Wiele osób nadal się boi ale nie ma czego. Po pierwsze jest dużo taniej po drugie jest ogromny wybór, przykład - http://logistykaopon.pl/
Gdzie warto zjeść Kraków http://www.lajkonik-pik.pl/pl/krakow ??  Lajkonik prawdę Ci powie. Sniadanie świeże, pożywne i zdrowe.
maślanka

Postautor: Rucen » 10 listopada 2017, 18:21 - pt

Jako, że czas na wymianę opon nieubłaganie się zbliża i skraca szukam jakiegoś dobrego serwisu, który sie takimi usługami zajmuje. Czy ktoś z was korzystał może z usług corso-serwis lublin? Jeśli tak to prosiłbym o jakieś opinie na ich temat. Z góry wielkie dzięki
Rucen

Wróć do Opinie