spotkania sluzbowe

Recenzje instytucji,firm, produktów

spotkania sluzbowe

Postautor: FosterFester » 01 września 2015, 11:52 - wt

przychodzi taki moment w Waszej karierze, gdzie dostajecie coraz wiecej klientow, umawiacie sie z nimi na spotkania i... no wlasnie, gdzie idziecie i na co zwracacie uwage przy wyborze lokalu?
FosterFester

Re: spotkania sluzbowe

Postautor: maślanka » 01 września 2015, 16:00 - wt

sprawdzonym miejscem i uwielbianym przeze mnie i moich gosci jest szampan i truskawki ;)
Gdzie warto zjeść Kraków http://www.lajkonik-pik.pl/pl/krakow ??  Lajkonik prawdę Ci powie. Sniadanie świeże, pożywne i zdrowe.
maślanka

Postautor: monteo » 17 września 2015, 08:19 - czw

Byłem na kolacji biznesowej w Krakowie w restauracji Mekong. Jestem pod wielkim wrażeniem, miła obsługa, wszystko świeże i pięknie podane. Mnie wybitnie smakowała kaczka, a moja księgowa nie mogła się nachwalić deseru.
monteo

Postautor: jeremy » 22 października 2015, 19:45 - czw

Byłem w Rzeszowiena spotkaniu biznesowym, które musiało odbyć się w tym mieście więc postanowiłem się tam zatrzymać na noc i zaproponowałem spotkanie w hotelu Ferdynand, gdzie właśnie miałem nocleg. Mój partner biznesowy pochwalił mnie za wybór miejsca ponieważ bardzo ceni sobie sieć hoteli Best Western i wiele podróży odbył właśnie do tych hoteli. To było pozytywne zaskoczenie ponieważ całkiem przypadkowo wybrałem Ferdynanda, ale sprawdziłem jego standard wcześniej :)
jeremy

Postautor: maślanka » 01 października 2016, 23:31 - sob

Ja jestem z Warszawy i zawsze jak mam jakiegoś ważnego klienta to zabieram go na obiad do Salto na wilczej. Wszyscy zawsze zachwycają się pysznym jedzeniem i fajnym klimatem. Jak dla mnie najlepsze miejsce nie tylko na takie biznesowe spotkania.
Gdzie warto zjeść Kraków http://www.lajkonik-pik.pl/pl/krakow ??  Lajkonik prawdę Ci powie. Sniadanie świeże, pożywne i zdrowe.
maślanka

Postautor: wertykalny » 14 grudnia 2016, 22:25 - śr

Zawsze możesz wynająć salę konferencyjną na takie spotkania służbowe. Fajną mają w hotelu Best Western Efekt Express. sala jest multimedialna, więc możesz zrobić też prezentację.
wertykalny

Postautor: jeremy » 22 grudnia 2016, 14:44 - czw

W sumie mógłbym Ci polecić sale konferencyjną w hotelu Best Western Efekt Express, bo wiem że mają ją dobrze wyposażoną, jest multimedialna. Na pewno będzie idealna na takie biznesowe spotkania i konferencje.
jeremy

Postautor: Momo » 27 grudnia 2016, 11:10 - wt

Myślę o inwestycji w karty plastikowe w naszej firmie. Chodzi mi o zabezpieczenie drzwi biurowych przed niepożądanym wejściem. Czy według was można taką kartę podrobić? Czy to bezpieczne?
Momo

Postautor: różnorodna » 28 grudnia 2016, 11:56 - śr

Ja bylam kiedys na takim spotkaniu służbowym w sali konferencyjnej w hotelu Best Western Efekt Express. Wszystko odbylo się na najwyższym poziomie, a dodatkowo szef wykupił nam obiad w ich restauracji.
różnorodna

Postautor: Magelan60 » 15 maja 2017, 10:47 - pn

Obrazek
Magelan60

Następna

Wróć do Opinie