W Internecie można znaleźć wszystko

Recenzje instytucji,firm, produktów

Re: W Internecie można znaleźć wszystko

Postautor: Trikardo75 » 16 maja 2017, 22:23 - wt

Zgadzam się że w necie można znaleźć wszystko i w dobrej cenie. Do tego fajne jest to, że są rzeczy niespotykane i niepowtarzalne. Ja osobiście znajduję i kupuję wszystko zaczynając od ciuchów, kończąc na sprzętach i zamawianiu usług. Żona głównie buszuje ze względu na ciuszki, ale to ja jej wynalazłem sklep femistories.com gdzie kobiecość w połączeniu ze sportowym stylem się sprawdza na co dzień i nie tylko. No a teraz przed wakacjami sam wybrałem dla niej kilka sukienek http://femistories.com/sukienki-spodnice No tylko musi być tylko pogoda.
Trikardo75

Postautor: hauraton » 17 maja 2017, 14:36 - śr

Tak się mówi, ale w praktyce ciężko cokolwiek znaleźć...
hauraton

Postautor: bluee » 18 maja 2017, 20:07 - czw

To fakt w internecie można znaleźć wszystko ale to dobrze bo ciężko mi było kupić modne i stylowe ubrania w rozmiarze XXL lub większym w sklepach stacjonarnych. Ostatnio znajoma poleciła mi ciekawy sklep gdzie wpadł mi w oko taki T-shirt betty barclay (rozmiary 36-48) https://miror.pl/pl/p/T-shirt-BETTY-BARCLAY-bezowy-z-aplikacja/841. Generalnie w sklepie jest szeroki wybór modnych i oryginalnych ubrań zarówno w rozmiarach standardowych jak i tych większych :)
bluee

Postautor: handyman » 19 maja 2017, 08:59 - pt

Jeżeli szukasz dobrej jakości taśm samoprzylepnych, uszczelek czy chemii technicznej to warto zajrzeć na stronę sklepu handtech.pl Tam znajdziesz wszystko to czego szukasz. No i także ceny powinny przypaść Tobie do gustu :)
handyman

Postautor: wertykalny » 26 maja 2017, 14:26 - pt

rzeczywiście, teraz w internecie jest mnóstwo rzeczy. Ja niedawno zamawiałem ze strony tzl.pl torebkę dla zony. Wiem jaki ma gust i jakie modele sie jej podobają. Trafiłem w jej gust w stu procentach.
wertykalny

Poprzednia

Wróć do Opinie