Pranie dywanów

Recenzje instytucji,firm, produktów

Pranie dywanów

Postautor: wilehlem » 05 kwietnia 2014, 14:46 - sob

Nasza firma z siedzibą w Piasecznie oferuje Państwu kompleksowe usługi na najwyższym poziomie z szeroko pojętego zakresu prac porządkowo - czystościowych wewnątrz jak i na zewnątrz oraz wynajem maszyn czyszczących w Warszawie. Nasza bogata oferta usług zwiera pranie dywanów w Piasecznie, Ursynowie i wykładzin, pranie sof, foteli, wersalek, narożników, krzeseł, puf, materacy, a także czyszczenie tapicerki samochodowej w Piasecznie . Prace porządkowe jakie wykonujemy na zewnątrz obejmują mycie dachów z sadzy, porostów, mchów czy pleśni i grzybów, które wykonywane jest metodą ciśnieniową. W naszej ofercie zawiera się również mycie elewacji budynków, kostki brukowej i granitowej, a gdy spadnie zimą śnieg jesteśmy do Państwa dyspozycji podczas odśnieżania dachów oraz terenów zewnętrznych. Nasza oferta skierowana jest także do mieszkańców warszawskich i pobliskich osiedli - zajmujemy się sprzątaniem klatek schodowych. Dodatkowo jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i zlecenia. Jeśli tylko sprzęt czyszczący, którym dysponujemy jest odpowiedni do danego zadania, to podejmiemy się innych, zaproponowanych przez Państwa usług czyszczących. Na wszystkie usługi wystawiamy faktury VAT. Działamy na terenie Piaseczna, Warszawy i okolic. Dojazd do klienta wliczony jest już w cenę usługi, dlatego nie zostaną Państwo przez nas niemile zaskoczeni dodatkowymi, ukrytymi kosztami. Cenimy naszych klientów i oferowana przez nas działalność sprzątająca jest profesjonalna i ukierunkowana na indywidualne preferencje zamawiającego.
wilehlem

Re: Pranie dywanów

Postautor: Sybilla » 14 października 2015, 14:27 - śr

Ja zastanawiam się nad skorzystanie przed świętami z usług tej firmy http://www.cleanex.com.pl/ Słyszałam że są profesjonalistami w tym co robią i choc częsciej wykonują sprzątanie biur warszawa to sprzatanie mieszkan również mają w ofercie
Sybilla

Postautor: różnorodna » 01 września 2016, 18:26 - czw

jeśli chodzi o Rzeszów to ja korzystam z usług firmy Alladyn. Czyszczą tapicerkę meblową, też samochodową, u mnie w firmie też korzystają z ich usług bo sprzątają pomieszczenia biurowe :)
różnorodna

Postautor: Trikardo75 » 11 października 2016, 09:30 - wt

Cześć,
sprawdźcie sobie też firmę Clar System http://www.clarsystem.pl - też jest to firma świadcząca usługi utrzymywania czystości - przede wszystkim w sprzątania biur, sprzątania w firmach, ośnieżania
usługi mycia okien na wysokościach itp. Firma ma wiele oddziałów w całej Polsce. Ja polecam.
Trikardo75

Postautor: Momo » 31 stycznia 2017, 10:35 - wt

Moja dzielnica to białołęka i jak szukam jakiś usług online to przeważnie znajduję je do strzału. Tak było właśnie ostatnio gdy szukałem kogoś do czyszczenia tapicerki.
Momo

Postautor: klopsik » 03 kwietnia 2017, 14:20 - pn

Hej,
A jak byście wyprali z plam po smole taki dywan wełniany:
Obrazek
klopsik

Postautor: Sorania » 10 kwietnia 2017, 15:27 - pn

Kompletnie nie moja bajka.
Sorania

Postautor: Clar » 18 maja 2017, 14:19 - czw

Ja zazwyczaj nie piorę dywanów tylko odkurzam, bo u mnie w domu nie chodzi się w butach, a przy stole świnie raczej nie siedzą więc nic nie spada. :twisted:
Clar

Postautor: Kalina1 » 30 maja 2017, 22:56 - wt

Dywan to też więcej sprzątania,chociaż nie ukrywam ja lubię takie duże włochate przyjemne w dotyku dywany w domu. Żeby sprzątanie nie było uporczywe to polecam dobry odkurzacz centralny ,który rozwiąże dotychczasowy problem sprzątania Ten https://centralne-odkurzacze.net/odkurzacze-centralne/511-odkurzacz-centralny-greenline-120.html jest świetny
Kalina1

Postautor: Małoząb » 01 czerwca 2017, 15:13 - czw

Dzięki za namiary, właśnie poszukuję jakiejś firmy piorącej dywany. Szkoda, że jesteście tak daleko :(
Małoząb

Wróć do Opinie