Auto gaz w Poznaniu

Recenzje instytucji,firm, produktów

Auto gaz w Poznaniu

Postautor: Wiechol » 23 września 2013, 20:34 - pn

Auto Korbas, to autoryzowany warsztat montażu samochodowych instalacji gazowych. Zapraszamy do skorzystania ze swoich usług klientów z Poznania i okolic. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montowaniu instalacji w prawie wszystkich typach samochodów.

Montujemy instalacje gazowe w samochodach o każdym rodzaju wtrysku paliwa. Gwarantujemy instalacje najlepszych producentów tak aby każdy klient był w pełni zadowolony. Wykonana usługa montażu instalacji i jej funkcjonowanie są objęte dwuletnią gwarancją - bez limitu kilometrów.

Więcej informacji znajdą Państwo na: http://www.autogaz.w.poznaniu.pl/
Wiechol

Re: Auto gaz w Poznaniu

Postautor: wertykalny » 07 października 2016, 10:20 - pt

Ja od dawna mam gaz w aucie i musze powiedzieć ze jestem zadowolony bo wycodzi to duzo ekonomiczniej niż bym jeździł clay czas na baenzynie. Ale ale musze dbać o auto troszke bardziej. By instalcja wytrzymała troszkę dłuzej używam takiego dodatku - total-care.pl/product-pl-1-LPG-Regenerator-200-ml-dodatek-do-paliwa-LPG-auto-care.html, pzredłuza żywotność instalacji no i można stosowowac prawie od wszytskich typów.
wertykalny

Postautor: wallisa » 16 maja 2017, 11:19 - wt

Też mam auto z instalacją optima nano, zdecydowałam się na nią po skorzystaniu z kalkulatora oszczędności http://optimagas.com/kalkulator-oszczednosci, założenie w zaprzyjaźnionym warsztacie nie było drogie a koszt zwrócił się po pół roku
wallisa

Postautor: JanekSZ » 18 maja 2017, 09:22 - czw

Raczej ciężko w centralnej wielkopolsce z dobrym autogazem. Moim zdaniem będzie ciężko.
JanekSZ

Postautor: wallisa » 04 lipca 2017, 07:29 - wt

A gdzie chcesz dokładnie ten warsztat? Bo takie mi znane koło Poznania są co najmniej 2. Przeźmierowo k/ Poznania Tamar ul. Lotnicza 8 i Mosina k. Poznania WITT ul. Topolowa 16 a masz też w Gnieźnie - Bakara ul. Dalki 7a . Wszędzie tam możesz się umówić na montaż zestawu Optima bez żadnego problemu i możesz mieć pewność że będziesz miał to zrobione fachowo bez żadnej wtopy.
wallisa

Postautor: tadek874 » 10 lipca 2017, 07:28 - pn

według mnie to dziwny pomysł
tadek874

Postautor: micoł » 12 lipca 2017, 19:55 - śr

JA TAM SIE TERAZ LUDZIOM NIE DZIWIE, TEŻ BEDE GAZOWAŁ BRYKE BO SIE PODWYZKI SZYKUJA DUZE
micoł

Wróć do Opinie