Jaka bielizna?

Recenzje instytucji,firm, produktów

Jaka bielizna?

Postautor: palinka » 02 października 2017, 13:03 - pn

Mam pytanie głównie do panów. Jaką bieliznę damską najbardziej lubicie? Z koronki, gładką, a może przezroczystą? Jaki kolor najbardziej was kręci?
palinka

Re: Jaka bielizna?

Postautor: Edyta6 » 04 października 2017, 23:53 - śr

Na mojego męża zawsze działa bielizna z http://orirose.pl/ . W sumie to się nie dziwię bo wygląda zmysłowo , a i świetnie leży. Ponadto bardzo dobrze koryguje sylwetkę i zwalcza cellulit. Jak dla mnie super :)
Edyta6

Postautor: Tosia » 08 października 2017, 13:37 - ndz

Ja na maksa polecam Esotique! Najlepszy sklep z bielizną!
Dla kobiety powinien liczyć się przede wszystkim wygląd! Elegancka kobieta zawsze powinna mieć na sobie elegancką biżuterię lub zegarek, który uzupełnia jej strój. Dla mnie zdecydowanie najlepszym wyborem są casio zegarki damskie!
Tosia

Postautor: Vinop » 07 grudnia 2017, 09:48 - czw

Jeżeli masz problem z doborem odpowiedniej bielizny to polecam Tobie poradnik ze strony http://www.stylmoda.pl/ Bielizna to jeden z lepszych pomysłów dla kobiety zarówno, jako na prezent, jak i w celu urozmaicenia waszego życia erotycznego. Jeżeli tylko szukacie dobrego i sprawdzonego rozwiązania to jest to wariant, który zdecydowanie powinien zostać przez Ciebie wzięty pod uwagę. Wybór dobrej jakościowo bielizny damskiej wcale nie jest prostym zadaniem, a w szczególności, jeżeli weźmie się pod uwagę ilość dostępnych na rynku propozycji. Niejedną osobę mogą one przyprawić o niemały zawrót głowy. Jeżeli jednak chcesz znaleźć dobre i sprawdzone sklepy oferujące jakościowo dobrą bieliznę warto zasugerować się informacjami znalezionymi na łamach stron internetowych.
Vinop

Wróć do Opinie