Konto do przelewów zagranicznych

Pieniądze, biznes, kredyty, lokaty

Konto do przelewów zagranicznych

Postautor: Upper » 27 lutego 2017, 02:52 - pn

Witam zamierzam wyjechać za granicę ( Wielka Brytania ) i planuję otworzyć konto walutowe lecz do końca nie wiem w jakim banku, gdyż każdy ma jakiś haczyk . Mam wzięty kredyt w mBanku i co miesiąc muszę wpłacać pewną kwotą do pokrycia rat
Czy ktoś posiada taki rodzaj konta i mógłby się podzielić informacjami?
Konta będę tylko używał do przelewania funtów na konto, a następnie chciałbym w złotówkach przelewać na konto w mbanku. Czy jest w ogóle taka możliwość robiąc to przez jeden bank? Ewentualnie czy orientujecie się, czy mbank posiada taką usługę? Posiadam dokładnie konto mBank Plus
Karty jak i wypłata gotówki za granicą w ogóle mnie nie interesują chciałbym tylko *przetransportować* pieniądze na konto w mBanku.
Co myślicie o kantorach internetowych?
Upper

Re: Konto do przelewów zagranicznych

Postautor: Beowolf » 26 kwietnia 2017, 12:40 - śr

Sprawdź sobie ofertę tutaj http://direct.money.pl/konta-walutowe/, z tego co widzę właśnie mBank ma taką możliwość, więc byłoby to dla Ciebie dosyć wygodne. Założę się, że jak skontaktujesz się z bankiem i przedstawisz im jak wygląda sytuacja to przygotują dla Ciebie jakąś specjalną i zadowalającą ofertę ;)
Beowolf

Wróć do Wszystko o finansach