Inwestowanie w nieruchomości

Pieniądze, biznes, kredyty, lokaty

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Postautor: wertykalny » 23 marca 2018, 18:17 - pt

inwestycja w nieruchomości jest teraz szczególnie opłacalna, zwłaszcza w turystycznych regionach. Dlatego zdecydowałem sie na taka inwestycję i postanowilem kupić nieruchomość nad morzem. Padło na piękny apartament Lubicz w miejscowości Rowy. Zamierzam go wynajmować, aby sam zaczął na siebie zarabiać.
wertykalny

Postautor: Tadeusz » 29 marca 2018, 15:31 - czw

Moim zdaniem to super opcja, zwłaszcza opłaca się inwestować w nowe mieszkania Bemowo ponieważ inwestycje te będą charakteryzować się wysokim zwrotem inwestycji :)
Tadeusz

Postautor: Anita » 30 marca 2018, 09:12 - pt

Zgadzam się w 100%. Tym bardziej jak się patrzy na ceny np. wynajmu w większych miejscowościach. Ja mieszkam we Wrocławiu już 10 lat i przez ten czas ceny są często nawet 3, 4-krotnie wyższe niż w momencie kiedy tu przyjechałam. Wiem, że inflacja i wszystko zdrożało, ale obecnie wynajem to i tak żyła złota.
Idealny system do Twojej firmy - microsoft ax
Anita

Postautor: Miki » 31 marca 2018, 16:17 - sob

Coraz więcej osób inwestuje w nieruchomości i w sumie to się nie dziwię bo jest to opłacalna inwestycja. Warto tylko wybrać korzystną lokalizację i dobre miasto. Łatwiej na pewno będzie Ci coś kupić za pośrednictwem biura nieruchomości. Ja polecałabym Ci to http://nieruchomosci123.pl/ z Rzeszowa bo jest świetne. Mają na prawdę dobrą ofertę, a opinie o nich świadczą bardzo dobrze
Miki

Postautor: DanielaMT77 » 02 kwietnia 2018, 16:58 - pn

Myślę, że jedną z lepszych opcji jest jednak inwestycja we własną firmę ;) Jakbym miała pieniądze to na pewno na to bym postawiła. Mam już nawet pewien pomysł, na małą cukiernie na osiedlu. Biznesplan mam już rozpisany z uwzględnieniem sprzętu cukierniczego od http://savpol.pl Robiłabym to co lubie najbardziej robić :)
DanielaMT77

Postautor: Anita » 03 kwietnia 2018, 09:26 - wt

Ja uważam, że inwestycja w nieruchomości to w obecnych czasach naprawdę niezły pomysł. Później można je wynajmować, a ceny wynajmu są naprawdę wysokie obecnie na rynku, a popyt wcale nie maleje. Ja właśnie zdecydowałam się moje pieniądze włożyć w mieszkania Wrocław i licząc szacunkowo, kredyt może mi się już zwrócić nawet za kilka lat.
Anita

Postautor: maciejszkocki » 06 kwietnia 2018, 16:36 - pt

Popieram zdanie powyższego przedmówcy. Choć oczywiście każdy może mieć co zrozumiałe własne.
ile jest na świecie szczęśliwych rodzin, których członkowie cieszą się nawzajem swoja obecnością?
maciejszkocki

Poprzednia

Wróć do Wszystko o finansach