Inwestowanie w nieruchomości

Pieniądze, biznes, kredyty, lokaty

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Postautor: Karol87 » 21 października 2017, 14:50 - sob

Mieszkanie to zawsze najlepsza z możliwych inwestycji. Szczególnie jak sie kupi mieszkania od dewelopera w nowym budownictwie itd. Nie ma opcji, żeby takie mieszkanie się nie zwróciło. Jak kogoś stać na wkład własny i ma zdolnośc kredytową to najlepsza opcja na zarobek, myśląc długofalowo.
Karol87

Postautor: pR0SiAczek » 21 października 2017, 19:18 - sob

Nie jestem do końca przekonany, czy to będzie taki dobry pomysł...
pR0SiAczek

Postautor: Magdula88 » 25 października 2017, 14:48 - śr

Według mnie to jest jedna z pewniejszych inwestycji i jeżeli miałabym odpowiednie fundusze to na pewno zainwestowałabym coś w tym temacie. Jednak to jest zancznie poza moim zasięgiem. Duzo mi blizej inwestycji w fundusze inwestycyjne. Znajomy już polecał mi specjalną platforme z funduszami inwestycyjnymi. Warto tam zajrzeć http://www.viennalife.pl/strefa-inwesto ... -funduszy/ i przyjrzeć się w szczególności rozwiązaniom investbox
Magdula88

Postautor: MacieX822 » 26 października 2017, 09:56 - czw

dobry pomysl zeby sie zajac temate nieruchomosci. Tylko w takim przypadku nierzadko trzeba zalatwic sobie jakiegos wspolnika do biznesu. Ciezko samemu jest to uciagnac, szczegolnie finansowo. Rowniez przy nieruchomosciach mieszkaniowych warto zatrudnić takie firmy jak Status - zarządzanie osiedlami warszawa zajmujace sie administracja i zarządzanie wspólnot i osiedli mieszkaniowych. Dzieki temu odciążycie się od masy obowiązków
MacieX822

Postautor: Miki » 27 października 2017, 20:37 - pt

Ostatnio wszyscy uparli się na nieruchomości i w sumie nie wiem dlaczego. Uważam, że można zainwestować w wiele innych i o wiele lepszych rzeczy. Jeżeli planujesz inwestycje warto co nieco dowiedzieć się o funduszach dłużnych. Dużo na ich temat przeczytacie u nich http://inwestycjekapitalowe.com/zasady-wspolpracy/finansowanie-i-fundusze-dluzne/ . Według mnie takie tematy warto pogłębiać bo mogą się one przydać :)
Miki

Postautor: Rusałka » 25 listopada 2017, 16:35 - sob

Może uparli się na nieruchomości bo to pewna inwestycja. Z funduszami to jednak nigdy nic nie wiadomo. Ja też planuję zainwestowac w nieruchomość - chce kupić dom od developera http://www.koninko.com.pl/ . Myślę, że to dobra inwestycja.
Rusałka

Postautor: Rucen » 14 grudnia 2017, 03:20 - czw

Inwestycja w nieruchomości jest bardzo opłacalna moim zdaniem. Posiadając jakiś sensowny lokal można rozpocząć wynajem mieszkań lux-home kraków i na prawdę nieźle na tym zarobić. A w razie czego zawsze zostaje mieszkanie, które również można sprzedać :)
Rucen

Poprzednia

Wróć do Wszystko o finansach